AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?

Shko poshtė 
+4
jerimida
DuReX
webmaster
PearL
8 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 7:51 pm

Pėrshėndetje te dashur forumist! Smile

Urdheroni dhe jepni mendimet tuaja pėr sjelljet e papelqyera te njerėzve qe ju rrethojne!!

Mua personalisht me acarojne disa meshkujt qe jane arrogant ,qe kane gjithmone deshiren per te dominuar ,lajkatar dhe genjeshtar
Ndersa tek disa femra me acaron fakti qe bejne sikur jane ato ne kete bote e s'ka me tjeter ,femrat mendjelehta dhe genjeshtare

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 7:55 pm

Mua te gocat qe me rethojne e vetmja gje qe ma neverit eshte mendjemadhesia e tyre e urej mendjemadhesine e nje goce.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:45 pm

Djemte egoista dhe ata qe perfitojne nga nje femer berkkkkkkk i urrej

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 5:42 pm

Si ka ardh koha kane filluar perfitojne gocat nga cunat dhe ne te shumten e rasteve kane fillu i propozojne vete Razz europe europe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:14 pm

Hahhahahha grope thuaj me mire jo europe Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 11:12 pm

Femrat Kur bejne si virgjereshat gati per flijim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 4:32 am

Hahhahahahhahahha durex
Djemte qe jane materialista hmmmm i urrej

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 12:53 pm

hipokrizia me acaron shume si te femrat ashtu dhe te meshkujt,me acarojne personat qe jane materialiste dhe mendojne se me lek mund te kesh gjithshka Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 7:07 pm

Djemte qe hiqen sikur cfare jane ..... Ata dhe ska me pffffffffffffff Mad

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 2:49 pm

momentan tani me acarojne personat qe bejne sikur nuk kane faj Mad ...dhe personat qe nuk vleresojne dicka ne momentin qe e kane
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 10:11 am

Ato qe flasin shume me acarojne..edhe qe bejne si gjona te shkathta..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 8:18 pm

ata/o qe nuk mendohe mire para se te japin nje mendim apo opinion dhe qe flasin pa baza gjithashtu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 7:44 am

injorance --e pa toleruar Mad Mad Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 7:52 pm

xhelozia ne nje mashkull
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 10:39 pm

genjeshtrat e femres
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 5:59 pm

kur skam leke..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeMon Feb 11, 2008 6:26 pm

njerez qe sillen fallso ( fake people) sa i urrej...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 5:57 pm

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Poster11
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:11 pm

wawawa u therren . na se jemi larg sju mbajme dot.mos e beni jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 7:41 pm

me acaron kur disa dalin nga tema ( te dyja gjinite).
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?   Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cfare ju acaron tek nje mashkull/ femer ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Per cfare shpenzoni me shume ?
» Cfare celulari perdorni ????
» Shqiperi cfare po ndodh ???
» Cfare mendoni per vetevrasjet ?
» Per cfare shpenzoni me shume ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: