ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si e kaloni kohen e lire ?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Si e kaloni kohen e lire ?   Mon Sep 03, 2007 9:24 pm

pyetje pyetje pyetje

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Tue Sep 04, 2007 3:21 am

po tani qe ishte behar gjysmen e dites plazh gjysma tjeter kafe kurse tani qe erdhi dimri ne mengjes pune ne mbasdite shkolle koha e mbetur internet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Tue Sep 04, 2007 4:30 am

Dal nga parku per te shetitur qenushin tim Alpin

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Tue Sep 04, 2007 4:31 am

Ca emri :p malesor :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Tue Sep 04, 2007 4:33 am

Alpet e shiperise mo shejtan mqs eshte mashkull ia bera Alpi Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Tue Sep 04, 2007 4:34 am

Te kisha qen mashkull do e quaja LLOGARA Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Tue Sep 04, 2007 4:59 am

Jo se LLogara eshte emer i pervecem femeror

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
MoZi
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Fri Sep 07, 2007 9:45 pm

Nuk e kaloj fare kohen e lir... :face:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Wed Sep 12, 2007 12:29 am

Mire ben keshtu vazhdo ti siper Very Happy Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Sun Sep 23, 2007 12:56 pm

sport,lexoje, degjoje muzike,shetis dhe me pelqen shume fotografia dhe ia dedikoje nje pjese te mire te kohes asaj lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 24
Age : 29
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Thu Sep 27, 2007 2:32 am

PC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Thu Sep 27, 2007 2:34 am

Hiihihih ja futi kot se pi kafe me mua me darkprinces me darkangel me gjinekollogun e pse genjen Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Sat Nov 03, 2007 1:38 pm

Mua sa here me shikon vetem nuk ndodh kurre te jem pa mp3 tim.
(kudo qe vete kufjet i merr me vete).... Wink PLACEBO,LINKIN,RADIOHEAD,... kryesisht degjoj keta,pastaj kenge te ndryshme,kryesisht,te lehta,
per kafe me shoqen,ose grup,ne ndonje feste,ne internet,verdalle neper dyqane,
ose bej ndonje budallik ne shtepi.... film,super mario etj.
Me pelqen shume te kendoj (per veten time)
(Vetem ne dy festa kam kenduar),................
kaq...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Sun Nov 04, 2007 4:11 pm

Dal shpesh me shoqerine time ,diskutojme ose bejme ndonje aktivitet ndonjehere Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Wed Nov 07, 2007 9:47 pm

Tap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Thu Nov 15, 2007 3:07 pm

tap dhe gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
vlonjati
AneTaR I Ri
avatar

Male
Numri i postimeve : 26
Age : 34
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Sat Nov 17, 2007 11:20 pm

KOHEN E LIR .MENGJES PUNE .MBAZDITE PALESTER .NE DARKE KAFE ALKOL QEF DHE SEX TE NJEJTAAT DHE TE NJEJTAT NUKE NDODHINE CUDIRA ME SI DOMOS PER NE EMIGRANTET ;P ;P ;P ; P ; P ; P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Thu Nov 22, 2007 3:38 pm

sa kuptohemi ne vlonjatet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Fri Nov 30, 2007 1:48 am

tani...biblotek.. shkolle.. shtepi pune kaq Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Fri Nov 30, 2007 8:11 pm

Pune , shkolle (kam provime Crying or Very sad ) dhe ndonjehere kur gjej kohe te lire dal me shoqe

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Sat Feb 09, 2008 7:42 pm

pune-shkolle-gallata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e kaloni kohen e lire ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: