ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Nate Romantike.....

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Nate Romantike.....   Thu Aug 30, 2007 1:39 am

Cila do ishte per ju nata me romantike qe mund te kaloni me personin qe doni????


Per mua do ishte ne nje dhome te mbushur me qirinj me arome , dy vere shampanje dhe muzik romantike Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Thu Aug 30, 2007 1:50 am

Nje shishe vere ne breg te detit te mbuluar me nje batanije dhe te perqafuar te shikonim yjet dhe ...................
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Thu Aug 30, 2007 1:51 am

Hahhahahha leri se i marrim me mend si vazhdon me tutje,si duam detajet Razz Razz Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Thu Aug 30, 2007 1:54 am

Me fal se e lashe pergjys se shkova piva uje dhe vazhdon keshtu .............. do gjuanim detin me gurje dhe me vone pak gjume Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Thu Aug 30, 2007 1:55 am

Stoppppppppppppppppp s'duam detaje mistrec Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Thu Aug 30, 2007 1:58 am

Imagjino kur peshkon naten o zot o zot cuna kujdes se naten e keni keq ju i perdorni duart shume Razz Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Mon Sep 24, 2007 1:37 pm

e re Denis.. i di gruja kto qe shkrun ti? Razz

Nga ato qe kam bere.. me ka pelqyer njera me teper..

Ne shtepine time.. per ditelindjen time. (me grun kuptohet)
Ne mes te pemeve e luleve.. ne 2 karrige siper barit.. ngjitur nje shatrivan i vogel.. i rrethuar nga 4 qerij te kuq.. nje shishe shampanje.. edhe puthje me shumice... ene duhan me pakice.. Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Mon Sep 24, 2007 1:40 pm

O redi pse vlla ke pyll brenda ne shpi ti Razz hahahaha o sa kam qesh :farao:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Mon Sep 24, 2007 2:12 pm

gabim.. e kam lulishte... Smile te verteta jane lale ca shkrujta.. mire qe u eksitu gruja nga ajo qe bera.. po vallaj u eksitova ne une.. se dija qe isha kaq romantik Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Mon Sep 24, 2007 2:15 pm

Hahahahhaa e pra qekur kshu ti se ste kujtoj per te tille floodist po por romantik jooooooooooo i frikesuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Mon Sep 24, 2007 2:29 pm

lol... shtttt re mos na qit namin e keq.. iku rinia tani.. pastaj ka dhe peme rreth e qark lulishtes.. ca nuk nodh naten me than te drejten.. shyqyr zoti gjatesine e duhur e kemi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Thu Sep 27, 2007 4:23 pm

Nate romantike per mua eshte nje nate ne breg te detit une,ai dhe qetesia dhe nje shishe shampanje do ishte fantastike Laughing

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Fri Sep 28, 2007 12:42 pm

ngelet duke pi te gjithe shampanje.. ca pasket qene.. pfff pijanece Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sat Sep 29, 2007 8:43 pm

I jep nje ane romantike mbremjes re hahahahhahha Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 12:09 pm

kush do me afroje nje nate te tille mua ? shampanjen e gje une Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 3:37 pm

nate romantike per mua ...bie shi .ne shpi jo ne ajer te paster po dua qe dhoma te kete oxhak Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 3:38 pm

E plotesojme ate kusht Smile kam shpi ne mal Smile Po ke qejf ti jap celesat Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 3:39 pm

i habitur i habitur i habitur ...nuk e kam me nxitim 👅
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 3:42 pm

ok kur te duash me thuaj me gjithe qejf Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 3:47 pm

Flm per zemergjeresin Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 3:53 pm

Eshte nje kenaqesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 4:30 pm

Ne maje te kulles Eifel ne Paris duke pare Parisin me dritat e saj te shumta dhe duke pare yjet hmmmm sa bukur do jete (sa enderra te bukura qe kam mo papapapapa ) Very Happy Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 5:52 pm

Endero rusho endero Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sun Sep 30, 2007 11:27 pm

C'te bejme tjeter aman mire qe kemi enderrat qe nuk na tradhetojne nuk na lene vetem Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   Sat Nov 03, 2007 6:25 pm

Nate romantike.... hmmmm....
per mua,... radiohead ne sfond.... ulur ne tapet te dy me
pizhame... "fragole panna"... nje drite e zbehte... nuk ka rendesi,vere shampanje,apo vodka-red bull... rendesi ka te beje pak ftohte... Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Nate Romantike.....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nate Romantike.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: