ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Si do te vepronit ju djem ..... ?????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   Fri Nov 02, 2007 11:03 pm

Si do te vepronit nese e linit te dashuren tuaj shtatzane?
A do te largoheshit nga ajo?
Do ti kerkonit te bente abort?
Apo do te martoheshit me te?
Kjo pyetje eshte per te gjithe djemte dhe jam shume kurioze te shoh pergjigjet e tyre Razz Smile .
Bisedim te kendshem.

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   Wed Nov 07, 2007 11:00 pm

Do martohesha me te.. nuk e le femine tim rrugeve edhe nuk do lejoja kurre qe femija im te abortohet.. KURRE gjakun tim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   Sun Jan 20, 2008 2:16 am

Bravo cuni bravo te mendonin e vepronin te gjithe keshtu do ishte bota lule nuk do kishte shtepi jetimesh i nevrikosur

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   Mon Jan 21, 2008 7:45 pm

njerez te ulet per mu ato qe e bejne nje gje te tille.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si do te vepronit ju djem ..... ?????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si do te vepronit ju djem ..... ?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: