ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Jepni mendimin tuaj.....

Shko poshtė 

Cili eshte Anti-Virusi me i mire ?
* Norton Antivirus
0%
 0% [ 0 ]
* Kaspersky-Antivirus
0%
 0% [ 0 ]
* BitDefender 10
0%
 0% [ 0 ]
* ZoneAlarm Int Security
0%
 0% [ 0 ]
* Avast-Antivirus
0%
 0% [ 0 ]
Totali i votave : 0
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Jepni mendimin tuaj.....   Sat Nov 03, 2007 5:34 pm

Cili eshte Anti-Virusi me i mire :

* Norton Antivirus
* Kaspersky-Antivirus
* BitDefender 10
* ZoneAlarm Int Security
* Avast-Antivirus

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Jepni mendimin tuaj.....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME :: InForMatiKe DhE InTerNeT-
Kėrce tek: