AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 hola

Shko poshtė 
+5
shkembi2005
cannabis_s@tiva
PearL
webmaster
jerimida
9 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

hola Empty
MesazhTitulli: hola   hola Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 12:43 pm

hi te gjitheve nga une schatze Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 12:51 pm

nejse prezantimi flm por ta dime ca je m/f Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 3:30 pm

Mire se na ke ardhur dhe kalofsh sa me bukur lol!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 8:15 pm

femer jam ,dhe flm pearl per per prsh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 12:51 am

ok mire se erdhe te urojme qendrim te kendshem ne shoqerine tone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:00 pm

flm edhe une uroje te njejten gje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:36 pm

hola Thprod_460_19889

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Sep 27, 2007 3:34 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva


Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 3:26 am

jerimida pershendetje dhe mire se na gjete Razz kshu mire se erdhe geek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:46 pm

mire se te gjeta dhe une ty :tongue: dhe uroje tia kaloje mire ketu me ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
shkembi2005
AneTaR I Ri
shkembi2005


Numri i postimeve : 16
Location : vlore (silent hill)
Registration date : 04/09/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:43 pm

mir se ke ardh tek forumi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:35 pm

mire se te gjeta Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

hola Empty
MesazhTitulli: hola   hola Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:22 pm

jerimida aloha !

je shume e mire Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:24 pm

hi girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:53 pm

hi theree
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 37
Registration date : 28/12/2007

hola Empty
MesazhTitulli: happy v-day   hola Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:49 pm

hola Val_1510
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 38
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

hola Empty
MesazhTitulli: hi   hola Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:23 pm

mir se erdhe eshte gezime i madhe qe ndodhesh midis nesh motra ja kalofsh sa me bukur
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 8:38 pm

flm jeni shume te mire dhe ju kalofshi sa me mire ketu 56 56 56 56
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

hola Empty
MesazhTitulli: Re: hola   hola Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hola
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: