ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

MiRe Se ViNi ......

 
Asnjė mesazh i ri

PreZanToNi VeteN Ne ForUm

Prezantimi dhe njohja e anetareve midis njeri - tjetrit ...
Moderatorėt: PearL, jerimida
46424Wed Mar 03, 2010 10:45 pm
AnGeL oF sKy Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

PėRshėNdeTje Dhe UriMe

 Pershendetjet dhe urimet tuaja te zemres per antaret e forumit ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
14108Sun Nov 30, 2014 9:31 am
Doktor Ramazan Pershendetje
Asnjė mesazh i ri

DiteLindjeT E AnetArevE

Uroni anetaret e forumit per ditelindjen e tyre ... Stafi i forumit do jete i lumtur te bejne urimet e tyre ...
Moderatorėt: PearL, jerimida
731Tue Mar 18, 2008 4:59 am
ElEni Gezuar Eldie- Ponde
Asnjė mesazh i ri

FoTo Te AnTareVe

Ketu mund te vendosni fotot tuaja dhe te jepni komentet tuaja per njeri - tjetrin ... 
Moderator: jerimida
336Sat Mar 08, 2008 3:08 am
webmaster Foto Te Antareve ....
Asnjė mesazh i ri

HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE

Shpjegimi i yjeve shenje per shenje , horoskopi ditor , mujor dhe vjetor ... Lexoni si do ju eci dita e vazhdim ... 
Moderator: PearL
25482Mon Dec 31, 2007 5:33 pm
PearL Horoskopi i vitit 2008 per te gjitha shenjat ....

ME AFER NJERI TJETRIT

 
Asnjė mesazh i ri

BaShkėAtdhEtaRėT NėPėR BoTė

Cilido prej jush qe e ndjen veten shqiptar dhe i mungon vendi i tyre , ne ate zbraseti qe ndodhen larg vendlindjes se tyre mund te shuajne mallin ne kete komunitet virtual 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1162Mon Feb 25, 2008 8:07 pm
ElEni Shqiptaret Ne Greqi
Asnjė mesazh i ri

ViSeT ShqiPtaRe

 Ideja e ketij forumi eshte qe te marrin pjese dhe shqiptaret e Kosoves , Malit te zi , Camerise ... Kjo teme u dedikohet atyre ... 
Moderatorėt: jerimida, Redi
1477Sun Mar 02, 2008 6:13 pm
monica Berati
Asnjė mesazh i ri

DiAspOra ShqiPtaRe

Shkembeni miqesi me njeri - tjetrin te gjithe shqiptaret qe jetoni e punoni jashte  Shqiperise 
Moderatorėt: PearL, jerimida
833Wed Feb 27, 2008 7:36 pm
monica Shqiptaret, Greket Dhe Integrimi
Asnjė mesazh i ri

EmiGraCioNi

Cdo gje ne lidhje me Emigrantet problemet e tyre , emigracionin jashte kufijve te Shqiperise e shume informacione e pyetje te tjera do i gjeni ne kete teme ....
Moderator: Moderators
1220Mon Feb 25, 2008 9:02 pm
ElEni EMIGRIMI, SHKATERRIM APO PERMIRESIM I SHQIPERISE?

TEMA SHOQERORE

 
Asnjė mesazh i ri

DiSkuTimE ShoQeroRe

Probleme sociale , diskutime mbi fenomene te tilla si : racizmi , diskriminimi  apo te gjtha ato fenomene qe na ndoshin gjate gjithe dites mund ti diskutoni ketu ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
33544Fri Mar 07, 2008 5:46 pm
ElEni A mendoni se...?
Asnjė mesazh i ri

Te NdrYshMe

Ketu mund te diskutoni cdo gje qe ju duken interesante dhe ato jo interesante . Ketu jeni te lire te shpreheni per cdo gje dhe te paparagjykuar ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
26222Thu Jan 24, 2008 4:42 pm
Redi Falenderim
Asnjė mesazh i ri

PyEtjE DhE PerGjiGje

Beni pyetjet tuaja nga fusha te ndryshme te jetes dhe pergjigjuni atyre qe jane bere nga anetare te ketij forumi 
Moderator: jerimida
25207Wed Feb 27, 2008 9:04 pm
monica Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?
Asnjė mesazh i ri

DaShuRi DhE PasiOn

Shpirti i njeriut ka nevoje shume per idene intime . Romance , Dashuri , Seks dhe Pasion . Ketu kemi lidhje vetem me ndjenjen e paster e te virgjer qe quhet '' Dashuri ''... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
61481Fri Mar 07, 2008 5:41 pm
unknown Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?
Asnjė mesazh i ri

EroS

Kjo teme eshte pershtatur vetem per personat mbi moshen 18 - vjeē ... Ju lutemi respektoni rregullat e kerkuara ... 
Moderatorėt: jerimida, Redi
37212Mon Mar 17, 2008 1:07 am
vlonjati Zhvirgjerimi, si e perjetoni ju femrat

ARTI & KULTURA

 
Asnjė mesazh i ri

LeTėrSiA

Gjithcka mbi letersine shqiptare dhe ate te huaj do e gjeni ne kete teme , pershtatur vetem per boten letrare : te vjeter apo te re , boten e librit dhe autorit etj ... 

Moderatorėt: PearL, jerimida
26106Wed Feb 27, 2008 7:48 pm
monica Poezi Te Ndryshme
Asnjė mesazh i ri

GjUhA ShQipE

'' Gjuha jone sa e mire ... sa e embel , sa e dlire ... '' . Gjithcka mbi gjuhen tone te bukur e te dashur shqipe ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1559Mon Feb 11, 2008 9:19 pm
ElEni Perralla te ndryshme....
Asnjė mesazh i ri

ArTi FiGurAtiV

Bukuria e punimeve nga dora e arte e njeriut . Punime artizanale... te gurit... pikture...skulpture etj ... Te pasonuarit e artit mund te shprehen ketu e te diskutojne lirshem 
Moderatorėt: PearL, jerimida
2697Sun Feb 10, 2008 7:27 pm
unknown Andrea Mantegna
Asnjė mesazh i ri

MoDa DhE EsTetiKa

Ne kete teme do te gjeni gjithcka per Bukurine femerore dhe mashkllore . Moda e sezonit te fundit , veshjet moderne e klasike te modes se fundit si dhe gjithcka qe ka te beje me estetiken e njeriut 
Moderatorėt: PearL, jerimida
31108Wed Feb 13, 2008 7:27 pm
ElEni Gjeja e fundit qe keni blere ...
Asnjė mesazh i ri

KiNemAtogRafiA DhE SpeKtaKli

Diskutime mbi filmat , spektaklet , si dhe aktoret tuaj te preferuar . Historia e kinematografise , festivalet e filmave, spektaklet e ndryshme te botes se televizionit dhe radiove shqiptare e ato te huaja ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
2368Mon Feb 25, 2008 8:45 pm
ElEni filmi i preferuar
Asnjė mesazh i ri

KuZhiNa ShqiPtaRe

Nese jeni te pasionuar pas kuzhines , ketu do te gjeni receta te ndryshme te kuzhinave te ndryshme neper bote ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
985Wed Feb 13, 2008 9:54 pm
monica Receta

MULTIMEDIA

 
Asnjė mesazh i ri

MuZikA ShqiPtaRe

Magjia e tingujve te preferuara , albume te reja , tekste kengesh dhe shkembim informacioni mbi muziken dhe muzikantet shqiptar 
Moderatorėt: inso, shkembi2005
16134Thu Nov 15, 2007 3:25 pm
webmaster ditelindja e dj_denis
Asnjė mesazh i ri

MuZikA E HuaJ

Ketu mund te postoni dhe mund te gjeni informacione te ndryshme te muzikes nga e gjithe bota ... 
Moderator: Moderators
1925Wed Jan 16, 2008 3:15 am
PearL Suksesi i fundit i kėngėtares Alisha Kiz

MEDIAT SHQIPETARE DHE TE HUAJA

 
Asnjė mesazh i ri

PoLiTiKa

Shtypi i perditshem , komente mbi temet e dites te politikes ne Shqiperi ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
45164Fri Jan 18, 2008 8:11 pm
PearL Berisha: S’ka ndryshime ne qeveri
Asnjė mesazh i ri

EkoNoMiA E BiZneSi

Lajmet e fundit nga Ekonomia dhe Bisnesi shqiptar ... 
Moderatorėt: PearL, Moderators
2173Fri Jan 18, 2008 8:43 pm
PearL Ekonomi...
Asnjė mesazh i ri

KroNiKaT

Lexoni kronikat dhe ngjarjet e ndodhura ne Shqiperi ... 
Moderatorėt: PearL, Moderators
39206Sun Jan 20, 2008 5:59 pm
PearL Lista e shqiptareve me te kerkuar ne bote nga Interpoli
Asnjė mesazh i ri

SoCiaLe

Informacione te ndryshme Sociale nga vendi yne ...

Moderator: Moderators
1336Fri Jan 18, 2008 8:50 pm
PearL Lajme Sociale ....
Asnjė mesazh i ri

AkTuaLiteTi BoTėroR

Lajmet e fundit nga bota ... si dhe informacione nga fusha te ndryshme 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1857Mon Jan 14, 2008 7:49 pm
PearL SHBA-Rusi ne nje kohe ndryshimesh politike
Asnjė mesazh i ri

KuLtuRa

Informacione dhe lajme te ndryshme nga bota e kultures shqiptare ... 
Moderatorėt: jerimida, Redi
2749Thu Jan 24, 2008 8:13 pm
Redi Poezia s'vlen sa vaji i poetit

SHKENCAT SOCIALE

 
Asnjė mesazh i ri

FiLoZoFia

Bisedime te lira midis njeri - tjetrit mbi tema te ndryshme qe kane te bejne me Filozofine... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1137Wed Feb 27, 2008 7:39 pm
monica RETORIKE
Asnjė mesazh i ri

PsiKoloGjiA

Le te diskutojme se bashku ne kete teme mbi psikologjine e qenies njerezore ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1737Sun Feb 10, 2008 6:58 pm
unknown Depresioni
Asnjė mesazh i ri

HiStoRiA

Historia kombetare dhe ajo boterore neper shekuj ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
4488Sun Feb 10, 2008 7:01 pm
unknown KORCA
Asnjė mesazh i ri

ShkeNcA Te NdRyshMe

Astronomi , horizont , biologji etj ... Gjithcka qe ka te beje me shkenca te ndryshme : kuriozitete , informacione , diskutime etj 
Moderator: jerimida
1954Sat Apr 05, 2008 8:25 pm
Besart Studime ne Austri dhe Europe
Asnjė mesazh i ri

MjeKeSi

Ne kete teme do te gjeni cdo informacion , kuriozitet dhe gjithcka tjeter qe ka te beje me mjekesine dhe shendetin tone ... 
Moderatorėt: jerimida, Moderators
1925Sun Feb 10, 2008 7:05 pm
unknown Shqetėsime ndaj marrjes sė ilaēeve mbi doze...

SPORTI

 
Asnjė mesazh i ri

FuTboLL

Te apasonuarit e futbollit shqiptar mund te mblidhen ne kete teme per te diskutuar se bashku ... 
Moderator: Redi
1042Tue Jan 15, 2008 7:39 pm
PearL Xhani: Sa tė jem unė, nuk "vdes" Partizani!
Asnjė mesazh i ri

SpoRtE Te TjeRa

Formula 1 , boks , basketboll , volejboll etj ... do i gjeni te gjitha sportet e ndryshme ketu ...
1446Sat Dec 08, 2007 4:41 am
PearL Moto ...
Asnjė mesazh i ri

FutBoLL NgA BoTa

Informacione nga universi i sportit nga e gjithe bota , rezultatet e ndeshjeve te fundit , intervista me futbolliste te shquar etj ... 
Moderator: Moderators
1052Tue Jan 15, 2008 7:49 pm
PearL Kaka: Mendoj vetėm pėr Milanin

ARGETIM

 
Asnjė mesazh i ri

LoJrA Te NdRyShMe

Argetohuni me njeri - tjetrin me lojrat e ndryshme te forumit tone te propozuara nga anetaret 
Moderatorėt: PearL, jerimida
10366Mon Mar 10, 2008 5:29 pm
ElEni C'mendoni per personin siper jush ?
Asnjė mesazh i ri

GjEeGjeZa

E gjen ... kush e gjen !!! Mundohuni te vrisni pak mendjen me gjeegjezat qe do te gjeni ketu ... 
Moderator: Moderators
115Sat Jan 19, 2008 12:17 pm
webmaster Kush e gjen...
Asnjė mesazh i ri

HuMoR

Humoret me te bukura shqiptare dhe ato te huaja , foto humoristike etj ..
Moderatorėt: PearL, jerimida
529Fri Feb 15, 2008 5:43 am
monica Barcaleta
Asnjė mesazh i ri

LoJrA OnLiNe

Kaloni kohen tuaj te lire me lojrat e ndryshme online qe ju propozojme ... 
Moderator: Moderators
613Sat Dec 08, 2007 6:02 pm
PearL Lojera falas ne linje!!!
Asnjė mesazh i ri

KuRioZiteTe

Ne kete teme mund te postoni kuriozitete te ndryshme , mund te diskutoni rreth tyre me nj-tj , mund te gjeni kuriozitete qe mund t'ju interesojne ....
Moderator: Moderators
67Wed Jun 04, 2008 3:25 pm
ElEni Cudia e fundit: Peshk me fytyre njeriu!

VIP ZONE

 
Asnjė mesazh i ri

LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash

Informohuni mbi Vip - at e botes se spektaklit , muzikes , sportit , kinematografise etj ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
3063Fri Mar 07, 2008 4:51 pm
unknown J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike
Asnjė mesazh i ri

FoTo Te ViP-ve

 Foto te ndryshme nga Vip - at e cdo lloj fushe nga vendi dhe bota ... 
Moderator: jerimida
934Mon Jan 14, 2008 7:56 pm
FALLEN_ANGEL Foto Nga Vipe Shqipetare
Asnjė mesazh i ri

TaToO / TaTuaZhe

Ne kete teme mund te postoni dhe te shikoni foto te ndryshme me tatuazhe ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
528Tue Oct 02, 2007 7:23 pm
PearL Arti i tatuazheve .....

INTERNET/PROGRAME/SHKARKIME

 
Asnjė mesazh i ri

KeRkeSa PeR ProGraMe

Postoni kerkesat tuaja qe keni per programet qe deshironi ... si dhe mund te postoni programe te ndryshme per antaret e ketij forumi ... 
13Wed Sep 26, 2007 1:13 am
PearL Kerkesa Per Programe ......
Asnjė mesazh i ri

InForMatiKe DhE InTerNeT

Cdo gje qe ka te bej me informatiken dhe internetin do i gjeni ne kete teme ... 
Moderator: Moderators
1633Sat Feb 09, 2008 7:35 pm
unknown A paguani shume per Internetin?

DOWNLOAD

 
Asnjė mesazh i ri

DoWnloAd/MuZikE/VidEo

Shikoni dhe shkarkoni video te ndryshme gjithashtu mund te degjoni videoklipet tuaja te preferuara 
Moderatorėt: elDi-PoNDe, Moderators
1122Sat Dec 08, 2007 6:06 pm
PearL Kerkesa Per Video Te ndryshme
Asnjė mesazh i ri

ViDeO/+18

Kjo teme eshte me censure vetem per personat mbi 18 - vjeē . Ju lutemi te respektoni kete rregull ... 
Moderator: shkembi2005
11Tue Sep 25, 2007 2:52 am
Gjinekollogu Per me qesh :d Keto nuk jan tamam +18 ;)

IRC.ALBRELAX.COM

 
Asnjė mesazh i ri

KeRkeSa PeR AcC

Beni kerkesat tuaja per ACC ne chatin Albrelax . Cdo kerkese do merret ne konsiderate e do shqyrtohet para se te pranohet ... 
33Sun Oct 10, 2010 12:56 am
Wolf Kerkoj acc tek dhoma #Shqiperia dhe #Ndihmė
Asnjė mesazh i ri

ANkeSa

Nese keni ankesa per gjithcka qe ju duket e gabuar ne serverin tone Albrelax dhe duke u bazuar ne logse atehere mund ti postoni ketu ... 
419Mon Feb 25, 2008 8:41 pm
ElEni Ja pse hiqen akseset ne albrelax
Asnjė mesazh i ri

ScRipTe MiRc /ShqiP

Shkarkoni ne kete teme Scripte Mirc ne gjuhen shqipe per cdo chat shqiptar ... 
Moderator: Moderators
11Fri Oct 05, 2007 7:36 pm
webmaster Terry-script

NdiHmE/KeRkeSa/AnKesA

 
Asnjė mesazh i ri

AnKesA NdaJ StaFiT Te FoRuMiT

Kjo teme i kushtohet ankesave tuaja qe keni ndaj stafit te forumit Albrelax ... te cilat do merren parasysh e do shqyrtohen 
Moderatorėt: jerimida, Moderators
19Tue Jan 22, 2008 9:16 pm
ElEni Ankesa kundra meje
Asnjė mesazh i ri

NdiHmE RreTh FoRuMiT

Nese ju nevojitet ndihme rreth forumit tone , atehere drejtohuni ne kete teme duke bere postimet tuaja dhe stafi yne do jete ne dispozicionin tuaj t'ju ndihmoj ... 
Moderator: Moderators
13Thu Nov 15, 2007 3:29 pm
webmaster Kerkoni Ndihme ????
Asnjė mesazh i ri

KerKesA Ne LiDhjE Me FoRuMiN

Beni kerkesat tuaja nese deshironi te beheni pjestar i ketij forumi dhe te merrni pjese ne stafin tone 
Moderator: Moderators
13Sat Jan 19, 2008 1:41 am
webmaster Per Administratorin e faqes

FoRuMi AlbReLaX

 
Asnjė mesazh i ri

RreTh FoRuMiT

Ketu mund te gjeni dhe mund te hapni tema te ndryshme , te cdo aspekti qe ka te beje me forumin Albrelax ... 
Moderator: Moderators
317Mon Mar 10, 2008 5:30 pm
ElEni A ju pelqen pamja e re e forumit ?
Asnjė mesazh i ri

SoNdaZhe DhE VoTiMe

Votoni per sondazhet e ndryshme nga fusha te ndryshme te paraqitura ne kete teme  dhe komentoni per ato me njeri - tjetrin 
Moderator: Moderators
730Fri Mar 07, 2008 8:14 pm
webmaster Sa jeni te dashuruar?
Asnjė mesazh i ri

ReKlaMa

 Beni reklamat tuaja per sitin apo bisnesin qe keni ose drejtoni ... kjo teme eshte enkas per ju ... 
Moderator: Moderators
33Sat May 15, 2010 4:20 pm
gboy; www.StationNetwork.co.nr
Albrelaxforum Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 5289 artikuj
Forumi ka 188 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri graydtul
26 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 26 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 114 mė Thu Feb 01, 2024 11:33 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 7 days
Legjenda :   [Administrator ]   [ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur