AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Shiau!

Shko poshtė 
+3
webmaster
PearL
Mercury-Blood
7 posters
AutoriMesazh
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 35
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 3:44 am

Me sa shof une,ktu u dashka hap teme e re qe te prezantohesh,se ste ecen postimi te te tjerat,te duket sikur u prish postimin Razz .OK,un quhem Kosti,rri ne Vlore,Denisat e forumit(dj_denis dhe Gjinekollogu) i kam shoke te dy,dhe me kercenuan me jete nqs nuk futesha te forumi qe se ku e kane vjedhur dhe thone qe e kane bere vete,haha.Joooooo,bej shaka,se dj_Denua merret shume.Ta dini qe s'fle naten qe te merret me forumin.Tani,dite ka plot po atij me sa duket i pelqen ne erresire.
Un kam me shume se nje jave qe jam regjistruar por s'para futem ne internet,ose futem thjesht per mailet dhe spamet.Ishalla me del koha per albrelaxin,se me pelqen si forum(se e ka bere shoku ime,prandaja).klm te gjithe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 35
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 3:59 am

Qyqa,po une paskam me shume se 3 jave qe jam regjistruar,ca lesh nje jave them ktu lart.Prandaj me thosh Denua mua po futu njeher nga forumi se s'je fut fare Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 5:03 pm

Mire se na ke ardhur Vlonjato dhe kalofsh sa me bukur midis nesh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 5:17 pm

Ajd kosti se ti them dy fjale me vone kur te dalim per kafe :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 5:29 pm

Na mo ti mos e rrif djalin apo e gjen te vogel ti hahahhahahha Laughing Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 35
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:02 am

mos ki merak se vetem per llafe dhe forume eshte ky,friken t'ia kesh,pa s'te ben gje Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:08 am

Hahahahahhahha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:14 am

hihihihihih do te bej si edi qe sfliste dot sot Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 35
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:16 am

wahaha,lumadhi,sikur i kishte plas kellcisja ne goje,bebebe Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:18 am

hahahahha se si me dukej sot edi pa fol Razz hahahaha sdija ca te ktheja permbys
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva


Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 3:21 am

Mercury-Blood mire se erdhe ! :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 35
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 3:22 am

rrofsh babale!E bukur fotua jote lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:35 pm

Hello Mercury_Blood!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:15 pm

ola hiihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:01 pm

gezohemi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Shiau! Empty
MesazhTitulli: happy v-day   Shiau! Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:47 pm

Shiau! Val_1710
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Shiau! Empty
MesazhTitulli: Re: Shiau!   Shiau! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Shiau!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: