AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Yjet e Milanit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
DarKneSS
AneTaR I Ri


Numri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

Yjet e Milanit Empty
MesazhTitulli: Yjet e Milanit   Yjet e Milanit Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:36 am

KaKa

Yjet e Milanit Kaka2010


Ronaldo

Yjet e Milanit E10


Giladinjo

Yjet e Milanit Gi10

Dhe Portieri I Famshem Dida

Yjet e Milanit Dida10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Yjet e Milanit Empty
MesazhTitulli: Re: Yjet e Milanit   Yjet e Milanit Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 1:41 am

Yjet e Milanit 070918060943_qoelvxla3b


Yjet e Milanit Liv_19

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Sep 26, 2007 7:15 pm, edituar 4 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Yjet e Milanit Empty
MesazhTitulli: Re: Yjet e Milanit   Yjet e Milanit Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:38 pm

po dashuria ime Platonike Alesandro Nesta ku eshte?si ke harruar nuk ke turp Evil or Very Mad Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Yjet e Milanit Empty
MesazhTitulli: Re: Yjet e Milanit   Yjet e Milanit Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 7:21 pm

Uroj qe te pelqejne fotot e Nestes ,Jerimida Very Happy


Yjet e Milanit Alessandro-Nesta-controls-the-ball-

Yjet e Milanit Xin_2bdaffcab0e644a9a71c536faf5d810

Yjet e Milanit Nesta3

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Yjet e Milanit Empty
MesazhTitulli: Re: Yjet e Milanit   Yjet e Milanit Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 12:41 am

edhe keq te dale ky eshte yll per mua Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Yjet e Milanit Empty
MesazhTitulli: Re: Yjet e Milanit   Yjet e Milanit Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 12:48 am

lol! Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Yjet e Milanit Empty
MesazhTitulli: Re: Yjet e Milanit   Yjet e Milanit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Yjet e Milanit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: SPORTI :: FutBoLL NgA BoTa-
Kėrce tek: