AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendesni nje prej forumistave ......

Shko poshtė 
+3
Le_professionnel
webmaster
PearL
7 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 9:04 pm

Pershendes Denisin hello mistrec nga vlora Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:12 am

pershendes ate qe me pershendeti ne radhe te pare Pearl pershendetje mistrece fierake :p si dhe pershendes te gjithe userat e forumit dhe te serverit irc.albrelax.com
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Le_professionnel
AneTaR I Ri
Le_professionnel


Male
Numri i postimeve : 13
Location : fier/tirane
Registration date : 30/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 3:08 pm

pershendes mamin babin ....ehem pershendes ju te dy pearl ne vecanti se qenka patriote.
dj denis nice job me forumin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 7:09 pm

Te pershendes dhe une ty Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:41 am

Pershendes gjyshen qe me mesoi PC.Dhe ju te tjeret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:42 am

edhe une e pershendes gjyshen tende lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Le_professionnel
AneTaR I Ri
Le_professionnel


Male
Numri i postimeve : 13
Location : fier/tirane
Registration date : 30/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:01 pm

hahahaha webmaster solidarizohem dhe une me ty Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:38 pm

Durex bej te fala gjyshes gje te mire te paska mesuar pc hahahhahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 11:03 pm

Keni te gjithe te fala nga gjyshja po ne vecanti ti Le_professionnel ra ne dashuri me ty sa mori vesh qe do behesh farmacist.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Le_professionnel
AneTaR I Ri
Le_professionnel


Male
Numri i postimeve : 13
Location : fier/tirane
Registration date : 30/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 1:36 pm

hahahahah i ka pike te dobet meshkujt farmaciste eeee ? lol te fala beji
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 12:37 am

Pershendes nje person te vecante qe e vlersoj shume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 12:43 am

kush te jete valle:p edhe une pershendes nje person te mrekullueshem qe e kam njohur tani Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:17 am

une pershendes mamin babin dhe te gjithe ata qe me duan dhe i dua hahaahahhaha shaka ju pershendes te gjithve pjsetaret e forumit ne vecanti denis se ka hapur kete forum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:19 pm

ju pershendes te gjitheve Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:03 pm

Dhe une ju pershendes te gjithve pa perjashtim Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 4:54 pm

Nje pershendetje te vecante per Jerimiden e cila ka provimet kete jave dhe i uroj me shpirt suksese Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 6:04 pm

Edhe une e pershendes cobanken e deles se perendise dhe e puth fort te faqja dhe i uroj suksese bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 11:02 pm

une pershendes pearl dhe cunin bukur bukur jane shume te mire qe te dy
lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeMon Nov 26, 2007 5:21 pm

nje urim per le_profesionel se sot ka ditelindjen edhe 100 vllacko
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva


Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 3:20 pm

Pershendes PearL :santa: 56
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 5:56 pm

cannabis pershendetje ke humb fare Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 7:06 pm

cannabis_s@tiva shkruajti:
Pershendes PearL :santa: 56

Flm per pershendetjen dhe une te pershendes ty 56
Na ka marre malli shejtan nga ke humbur Cannabis ????
Uroj me shpirt te jesh mire ne cdo fushe te jetes tende lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 4:29 pm

une ju pershendes te gjitheve se me mungoni Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 6:45 pm

Pershendes jerimiden dhe i them suksese ne provime dhe ne jete 56
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitimeFri Dec 14, 2007 3:57 pm

une pershendes jerimiden dhe i uroj rruge te mbare per ne shqiperi Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Pershendesni nje prej forumistave ...... Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendesni nje prej forumistave ......   Pershendesni nje prej forumistave ...... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendesni nje prej forumistave ......
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendesni Nje Nga Forumistat Me Nje Kenge

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PėRshėNdeTje Dhe UriMe-
Kėrce tek: