AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Barcaleta

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:08 pm

Nje grua e re hipen ne autobuzin e unazes ku nuk gjenden vende per t'u ulur.
E gjendur para kesaj situate ajo i drejohet nje zoterie: "Me falni, mund te ma lironi vendin? E di...jam shtatezene!"
"Ju lutem" i thote zoteria dhe i liron vendin. Me pas duke e pare me vemendje dhe gati per t'u shfajesuar qe s'ishte cuar menjehere i thote: "E di qe nuk bini ne sy ... sa kohe keni qe jeni shtatezene?"
"Beh, qe prej gjysme ore, por me beso, ndihem shume e lodhur!!!"Disa gra te akomoduara ne nje sallon jane duke folur per hobet e burrave te tyre. "I imi eshte nje koleksionist monedhash", "I imi pelqen peshkimin", "I imi eshte sifilist". Nga fundi i salles i shoqi: "Filatelist e dashur, filatelist!".Femijet kishin dal fotografi dhe mesuesja po u mbushte mendjen te blinin nje kopjo te fotos ne grup:
"Ja mendoni" po u thoshte ajo "sa bukur do ishte kur te jeni rritur dhe te shihni kete foto e te thoni: "Kjo eshte Moza, tashme eshte nje avokate, ose ky eshte Tani dhe tani eshte doktor..."

Nje ze tingellues nga fundi i salles bertet: "... dhe kjo eshte mesuesja, tashme ka vdekur!!!"Polici i thote shefit te vete: "Shefo, ēfare nate e bukur qe qenka sot! Qielli duket si nje tapet yjesh, shifet gjithcka, ....aq sa shifet dhe ariu i madh!"
Shefi duke ngrit syte nga qielli thote " Toē qe je, arusha e madhe!"
Polici: "Hej kapo...pah ē'sy qe me paske?!"

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:09 pm

Nje dite luani cohet nga gjumi i terbuar dhe kercen mbi nje gazele e i bertet: "Grrrr.... e di ti kush jam une?"
Dhe gazela: "Po po, ti je luani, mbreti i pyllit!"
Dhe luani: "Te lumte, ben mire qe e mban mend"
Diten tjeter cohet dhe me i nxehur luani dhe i thote duke i kercyer ne fyt nje zebre: "Grrrr.... e di ti kush jam une?"
"Po po, ti je luani, mbreti i pyllit!"
"Te lumte, ben mire qe e mban mend"
Diten e trete zgjohet edhe me i nevrikosur dhe mberthen kemben e elefantit duke i thene: "Grrrr.... e di ti kush jam une?"
Elefanti e kap me fecke dhe e flake tutje duke thene:
"Na cave koken, perdite nuk mban mend se kush je!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:11 pm

Ne farmaci:
"Doja te blija nje pomade, sepse me ka pickuar grereza!!"
"Ne c'vend te pickoi?"
"Ne Kozare!"

Dy bjonde po bejne dush dhe njera i thote tjetres:
"A mundesh te me kalosh pak shampon te lutem?"
"Po ti e ke nje me duket?"
"Po e kam, por eshte per floke te thate, ndersa une i laga te mite!"Dy pleq ishin vetem ne shtepi, kur trokasin ne dere dy deshmitare te Jehovait. Burri shkon te hap deren dhe i pyet ata: "C'deshironi?"
Te dy i pergjigjen: "Kemi ardhur te sjellim driten..."
Burri therret menjehere te shoqen: "Hajde Sanije, se erdhen me ne fund keta te KESH-it!"


Gjate nje vizite ne nje cmendine, vizitori pyet drejtorin e institutit se cili ishte kriteri per te kuptuar nese nje pacient eshte kuruar ose jo.
"Shiko", thote doktori, "Mbushim nje vaske banjoje me uje dhe me pas i ofrojme pacientit nje luge, nje filxhan caji dhe nje thes dhe i kerkojme atij ta zbraze vasken".
"Ahaa, e kuptova" thote vizitori. "Nje peron normal do te perdorte thesin, sepse eshte me i madh se luga dhe filxhani i cajit!"
"Joo", i pergjigjet drejtori, "nje person normal do te kishte hequr tapen.
Preferon nje krevat afer dritares?"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:12 pm

Nje grua i afrohet nje plaku te ulur mbi nje karrige me rrota.
"Me goditi shikimi yt i gezuar", i thote dhe me pas e pyet:
"Cili eshte sekreti per te patur nje jete te gjate dhe te lumtur?"
"Boh, shif, une pi 3 paketa cigare ne dite, pij nje damixhane me raki ne jave, ha ushqimet me te shpifura qe mund te gjenden dhe kurre nuk jam marre me sport"
"E pamundur", thote femra "po.... sa vjeē jeni ju?"
"26" pergjigjet ai.

Pinoku qe sapo ka kryer marredhenie seksuale me te dashuren e tij e pyet ate se si iu duke. Ajo i thote:
-Pinok ... mos e merr per ters, me vjen keq te ta them, por ndersa benim seks me ke lenduar me ashklat!

Pinoku i hidheruar nga ky fakt, kthehet duke qare tek Xhepetoja dhe i shpjegon arsyen e trishtimit te tij:
- Ē'duhet te bej baba?
- Ajo per te cilen ti ke nevoje eshte vetem nje cope leter zmerrile. Perdore nje here ne dite dhe ne kete menyre e zgjidh problemin e ashklave.

Kohe me pas Pinoku kthehet tek Xhepetoja, i cili e pyet se si shkon me letren zmerrile:
- I zgjidhe problemet e tua me vajzat?
Dhe Pinoku:
-Vajzat? E kush ka me nevoje per vajza?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:13 pm

- Doktor kam nje problem te madh. Im shoq kur ben dashuri me mua..ne momentin qe arrin ne orgazme leshon nje ulerime teper te frikshme.
-Por...sikur s'me duket ndonje problem i madh ky?!
-Ashtu thua ti, por mua me zgjon nga gjumi!

.............................................................

Mamaja i thote Bledit:
"Si i thua sat motre qe je debile? Shpejt kerkoji falje!"

Bledi bindet:
"Manjola, me vjen keq qe je debile!"


............................................................

Mesuesja i thote Klajdit:
-Nese babai juaj do me huante 1000 euro me 10% interes, sa duhet t'i ktheja une ne fund te vitit?
- 2000 Euro!
-C'thua Klajdi...nuk di t'i besh llogaritjet?
-Di..., por ti nuk e njeh babane tim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:14 pm

Nje murgeshe ndersa eshte duke udhetuar i prishet makina. Duke ecur ne kembe, gjen nje manastir ku kėrkon strehe te kaloje naten. Gjate nates prifti qe i kishte hapur deren hyn ne dhomen e saj dhe kalojne se bashku nje nate “te nxehte”. Diten tjeter murgesha largohet, por nuk e harroi eksperiencen qe kaloi. Pas disa muajsh e etur per seks ben gjasme sikur i eshte prishur perseri makina ne mes te rruges dhe troket ne porten e manastirit:
- Miredita, kam ngel ne mes te rruges me makine. Me ka ndodhur edhe nje here tjeter dhe me ka strehuar nje prift i beshem me krahe te forte!
Por prifti qe e hapi kėsaj rradhe porten eshte tjeter:
- Me vjen keq moter, por ne kete manastir jemi te gjithe te beshem dhe me krahe te forte!
Murgesha duke provuar tia kujtoje:
- Prifti qe me hapi porten kishte mjeker!
- Moter me vjen keq te ta them, por ne kete manastir te gjithe kemi mjeker!
Murgesha:
- Degjo, prifti qe me hapi deren me kishte nje palle 28 centimetra te gjate!
Atehere prifti:
- Ah atehere duhet te jete At Luigji! Sepse me pėrmasa 28 cm eshte vetem njeri, te gjithe te tjeret e kane 31!

----------------------------------------------------

Ne berberane, berberi dhe nje klient po bejne muhabet mes tyre nderkohe qe nje klient tjeter eshte duke lexuar gazeten.
Berberi thote:
- Ka ca pune qe jane teper te rendomta...marrim rastin e marinarėve per shembull. Muaj e muaj larg nga shtėpia dhe kur kthehen ne shtepi gjen gruan madje dhe nje kalama...ku i dihet se i kujt eshte...apo jo?
Dhe duke iu drejtuar klientit tjeter e pyet:
- Ti si mendon?
Dhe klienti:
- Shiko pak, une jam marinar, por te them qe ne nuk kemi probleme...kur kthehemi ne shtepi dhe gjejme gruan me nje femije... mbushim vasken ne banjo me uje dhe hedhim ne te femijen...nese noton eshte me siguri femija i nje marinari....nese nuk di te notoje eshte nje bir k.rve dhe e ēojme te behet berber!

---------------------------------------------------

Para Kryeministrise nje kortezh me te papune jane duke thirrur "duam pune ... duam pune...duam pune". Pas kortezhit kalon nje biznesmen qe kishte nevoje per punetore, afrohet tek dritarja e makines se tij dhe therret 3 nga turma duke u thene:
"Neser hajdeni ne zyren time, sepse do ju jap pune!". Te tre shohin njeri-tjetrin te cuditur dhe i thone:
"... nga gjithe keta njerez, ne na gjete ti per pune?!"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 8:16 pm

Mesuesja u thote nxensve ne klase te pare:
Sot te dashur femije do bejme nje loje une do mendoj dicka dhe ju ta gjeni.
Cfare eshte nje gje e kuqe qe rritet ne peme?
Tollombacja tha nje ēun i vogel.
Jo jo eshte molla, por me pelqen qe e vret mendjen per te dhene pergjigje.
Ca eshte nje send me 4 kembe ku ne ulemi?
Tavolina thote nje vajze .
Po jo pra thote mesuesja karrigia po me pelqen qe mendoni.
Po mire thote nje djale gjeje ti kete zyshe!!!!!!!!!!!!
Ca eshte nje gje e forte e gjate me nje koke roze dhe qe une mund ta prek nga xhepi
Mesuesja skuqet, nuk ke turp ore femije i prape??!!!!!
Djali: po ishte lapsi moj mesuese po me pelqen qe e vriske mendjen

-----------------------------------------

Njė djalė ne klase te dytė pyet te emen.
-Mami si erdha unė ne kėtė botė?
E ema iu pergjigj- Zoti te solli te keqen mami
-Po ty zoti te solli?
-Po tė keqen mami
-Po gjyshin dhe gjyshen ?
-Zoti te keqen mami
-Zoti solli dhe mamin dhe babin e gjyshes dhe gjyshit?
-Po tė keqen mami
-Ti po me thua e dashur mami qe ne kėtė shtepi s'ka pasur seks pėr 200 vjet me
radhe?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
FALLEN_ANGEL
AneTaR I Ri
FALLEN_ANGEL


Female
Numri i postimeve : 7
Age : 43
Location : GREECE...ATHENS
Registration date : 18/12/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 7:28 pm

PearL shkruajti:


Femijet kishin dal fotografi dhe mesuesja po u mbushte mendjen te blinin nje kopjo te fotos ne grup:
"Ja mendoni" po u thoshte ajo "sa bukur do ishte kur te jeni rritur dhe te shihni kete foto e te thoni: "Kjo eshte Moza, tashme eshte nje avokate, ose ky eshte Tani dhe tani eshte doktor..."

Nje ze tingellues nga fundi i salles bertet: "... dhe kjo eshte mesuesja, tashme ka vdekur!!!"
hahahahahahah o zot sa kam qeshur Hahaha Hahaha Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://parajsa-e-engjejve.forum-2007.com
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 1:39 am

hgahahahahhahahahahahahahahahaa pearl o tu zgjaste jeta dermaneeeeeee hahahahahahahahahahahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 4:14 pm

Hahaha Hahaha Hahaha Deni flm derman dhe ty gjithashtu 56
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 9:54 pm

flm Hahaha Hahaha Hahaha Hahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:12 pm

kesaj i thone humbje kohe. hahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitimeFri Feb 15, 2008 5:43 am

wawwwwwwwwwwwwwwwwww
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Barcaleta Empty
MesazhTitulli: Re: Barcaleta   Barcaleta Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Barcaleta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: HuMoR-
Kėrce tek: