AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ajde te qeshim se bashku :p

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:44 am

Me thah shtriju u shtriva me tha hape e hapakisha dhimbje gjakderdhje fillova qaja sepse ishte hera e par qe e ncerrja dhembin.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:44 am

ishte shqiptari zvicerani kinezi dhe japonezi .tha zvicerani une kam vajzat me te mira ne bote.thote kinezi une bej stilet me te bukura ne bote japonezi tha une kam gazetat me te sakta ne bote. tha shqiptariune me vajzat e zviceranit i bej stilin e kinezit po mos te besoni lexoni gazetat e japonezit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 12:06 am

Bjondja shtatzanė

Vjen bjondja e re nė shtėpi dhe i thotė nėnės sė saj:
- Nėnė, sapo isha te gjinekologu.
Dhe cfare tė tha ai ? - e pyet nėna.
- Mė tha se jam shtatzanė - i thotė bjondja.
- Dhe kush ėshtė babai ? - pyet nėna.
- Eh, nuk mė tregoj - ju pėrgjigj bjondja
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 12:09 am

Nje i cmendur del ne dritaren e spitalit ku ishte per kurim dhe fillon te urinoje nga dritarja,
nderkoh e shikon doktori dhe i therret,
i cmenduri menjeher e nderpret urinimin dhe struket diku ne dhomen ku ishte vendosur.
Doktori i habitur nga reagimi i te cmendurit mendon se i cmenduri kishte bere permirsim
dhe vajti ta pergezonte te cmendurin,
dhe e pergezon doktori dhe i thote se bere mire qe e nderpreve urinimin nga dritarja
dhe i cmenduri i thote:
po si nuk bera mire, apo te me kapje ti pas sh..urinimit e te me terhiqje poshte cme pandeh ti mua budalla
ky ishte permirsimi qe kish i cmenduri

Njehere shkon plaku me plaken ne treg per te bere pazar.Ndaloj te nje tregetar peshku. Plaku-I fresket eshte ky peshku usta? Tregtari-Po shikoje xhaje eshte i gjalle? Plaku-E gjalle eshte edhe plaka ime por nuk eshte e fresket se

Na ishte nje njeri qe i kishte humbur gomari edhe nuk di cfare te beje kerkon e kerkon e nuk e gjen dhe shkon ne nje hotel meer nje dhome mbas dhjete min hapet dera futet nje cift djali e kap vajzen edhe i thote ne syte e tu shoh gjithe boten! ai del menjehere nga krevati dhe i thote: po gomarin tim mos e ke sheh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 12:39 am

hahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaahhaahahhaahhahahahahahahaahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahhhhhahahahahahahahahahaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 3:55 pm

Hahhahahhahahhaa e mo e kujdes se po ben pipine shejtan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
dj_denis
AneTaR I Ri
dj_denis


Male
Numri i postimeve : 12
Age : 40
Location : vlore
Registration date : 30/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 2:00 am

Jam mesu ta mbaj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 1:16 am

Na hipen ne autobuz nje alamet femre me minifund edhe me nje bluze gjysem te hapur edhe ulet perpara nje Xhaje.
Xhaja: Te hengesha Gjoksin
Vajza: U aman re Xhaxha po qenke edhe pa dhembe
Xhaja: Tha gje the thkam per te thy arraNe Autobuz na ulet nje femer ngjitur me nje burre, e shikon ky burri me vemendje edhe vendos ti fusi doren. Ndizet Autobuzi edhe fik dritat brenda nderkohe ky burri sa u fiken dritat i fut doren te shalet. Vajza bertet auuuuuuuuu te gjith kthyen koken ca kishte vajza, Ky burri pergjigjet perpara se te flasi Vajza.
Aman o shofer ndizi ato drita se ne vend qe te krruajme b**n tone po krruajme b***en e botes


Na ishte njihere Gjermani Italiani Francezi edhe Shqiptari i kishte mare mbreti per pyetje. Kush do duroj te flej me derrin i thote do mari Cupen time per nuse.
Futet Gjermani i pari mbas 5 minutash del, Jo thote nuk rrihet bashke me derrin.
Futet Italiani del mbas 20 minutash , Jo thote nuk rrihet bashke me derrin.
Futet Francezi del mbas gjysem ore , Jo thote nuk rrihet bashke me derrin.
Futet Shqiptari i fundit te gjithe po prisnin sa do rrinte Shqiptari kur shikojne del derri mbas 2 oresh, Jo thote Derri se nuk rrihet me Shqiptarin

- U martua nje Tip,,,,,diten e dyte te marteses tipi e vrau gruan!
-Po e pyte gjykatesi:Pse e mbyte gruan?
-E si mos ta mbys,ja kthen tipi,nuk ishte e virgjer - nervoz tipi
-Po pse se mbyte naten e pare? - E pyte gjykatesi.
-Naten e pare ka qene!- ja kthen tipi.


Vete lali me labin eskursion malit , ne nje ngushtice ishte veshtire per te kaluar dhe poshte ishte humnere e thelle ! Futet labi i pari dhe kaloi dhe priste lalin .
-He mo hidhu ti
-Prit are dreq prit se me meren mend
-Po une si u hodha
-Po ku keni mend ju , i thote lali.


Nje burre hyri me nxitim ne nje kabine treni dhe tha:

-Ne kabinen ngjitur nje zonje I ra te fiket.

Mos ka ndonje uiski?

Menjehere disa faqore u zgjaten drejt tij.

Ai mori njeren e piu gati komplet dhe tha:

-Faleminderit.

Gjithmone behem keq kur shoh nje zonje qe humb ndjenjat.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 1:22 am

Dy vlonjat kishin kapur nje lushnjar dhe po i benin presion.
O te ha te gjall ore more vesh, o ta ha ate zemren o ta ha ate melcine , o ta bej cop me dhemb ate shpretken qe ke more vesh! na vash vella i thot tjetri se sje vetem ti pa ngren.


Dy refugjat vlonjat ne itali i zuri nata dhe skishin ku te shkonin dhe vendosen te shkonin tek kopshti zoologjik, sa arriten aty u thot roja , me vjen keq po nuk futeni dot brenda se esht jasht kafazi luani.
E more i thon keta se nuk i bejm gje luanit.


Nje dite gjirokastriti u thote femijeve, po te beheni femije te mire, sot ne darke do tu coj babi te pasticeria te shikoni si haen akulloret.


ishin nje dite nje tiranas dhe nje gjirokastrit dhe blene secili nga nje shishe vaj ulliri. u takuan keta te dy pas nja 10 ditesh. he i thote gjirokastriti tiransit mbahesh me vajin po i tha vete gryken e shishes kam harxhuar, jo i thote gjitokastriti une se kam hapur jam akoma ne stadin e lepirjes nga jashte.


* nje djale i dehur i afrohet nje vajze dhe i thote:
- sa e shpifur qe je!!
- sa i dehur je!!
- mu neser pija me del......


*nje gru iken duke qa te carabinieret ne thote: po
cmenem ..me iku burri me ble kunguj dhe s'eshte kthy ma..me ndihmoni...si t'ja baj??
mire mi zonje i thone kto...skuq ca patate

*dy zyrtare dhe shfi i ktyne gjejne llampen e aladinit dhe kerkojne t'ju realizohet nje deshire per secilin
fillon nji nga zyrtaret : dua te iki ne polinesia dy jave me pushime -ok thote genio dhe e dergo
fillon i dyti: dua te kaloj nje fundjave me nje top-model ne maldive- ok ...iken dhe ky
kur i vjen rradha shefit : mi sill i cike ato dy budallenjt se kan nji qerre pune...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 1:29 am

mu sme qeshet sonte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitimeMon Sep 17, 2007 1:45 am

Pse keshtu ti? Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ajde te qeshim se bashku :p Empty
MesazhTitulli: Re: Ajde te qeshim se bashku :p   Ajde te qeshim se bashku :p Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ajde te qeshim se bashku :p
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Te luajme se bashku ....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: HuMoR-
Kėrce tek: