AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Une pyes ... Ti pergjigju

Shko poshtė 
+2
jerimida
PearL
6 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:35 pm

Kjo loje eshte keshtu: Antari siper jush ju ben nje pyetje dhe ti i pergjigjesh ... nuk ka rendesi pyetja mund te jete cfaredo lloj pyetje ... pastaj do vazhdoni te beni dhe ju nje pyetje pasi ti pergjigjeni per personin pas jush ....
Psh po e filloj une:
Cfare ju intereson me teper tek nje njeri : Bukuria apo Mencuria?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 6:40 pm

Mencuria
si veproni kur nje person ka nje mendim te gabuar ne lidhje me ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 11:12 pm

I jap mendime te perfeksionoje mendimin e tij..

Cfare do preferonit per dhurate.. nje Jaguar apo nje vit ne nje ishull vetem me te dashurin e zemres tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitimeThu Nov 08, 2007 1:54 am

nje vit ne ishull me te dashurin e zemres sime drunken
ku kilikosesh me shume?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 6:41 pm

(mire do ishte te flisnit shqiper por nese)

mua me pelqen restorantet, teatret, dhe kinemate

sa realiste jeni per jeten reale?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitimeSun Feb 10, 2008 8:08 pm

shume .te pakten mundohemi.

cfare ngjyre ju pelqen?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitimeSat Feb 23, 2008 8:32 pm

perjashto ngjyren bizele te gjitha Smile
pse u duket se nuk po flasim shqip ketu??????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:13 pm

nuk te marrin vesh Jerimida.

si ja keni kaluar?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 8:03 pm

mire themi, por jeta eshte b...

po ju?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Une pyes ... Ti pergjigju Empty
MesazhTitulli: Re: Une pyes ... Ti pergjigju   Une pyes ... Ti pergjigju Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Une pyes ... Ti pergjigju
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: LoJrA Te NdRyShMe-
Kėrce tek: