AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 salam aleko

Shko poshtė 
+3
DuReX
PearL
vlonjati
7 posters
AutoriMesazh
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 40
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

salam aleko Empty
MesazhTitulli: salam aleko   salam aleko Icon_minitimeFri Nov 16, 2007 4:25 pm

hi une jame niku ose ndryshe vlonjati jame 23 viec dhe rri ne gerqi jetoni sa me mir dmethen bofshi pall ariu qef pi.. lek shendet se te tierat vine vet / pau shqipetar mos rri po duku shqipetar mer koburen dhe vri ke ke per te vrar.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

salam aleko Empty
MesazhTitulli: Re: salam aleko   salam aleko Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 1:51 am

Mire se erdhe Niku dhe kalofsh sa me kendshem . Kujdes koburen ktheje nga ana tjeter aman Smile lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

salam aleko Empty
MesazhTitulli: Re: salam aleko   salam aleko Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 11:44 pm

o re vlora navash ti se mo nxjerr ndonje sy me kobure:P:P:P. nejse mire se ardhe ketu serial killer.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

salam aleko Empty
MesazhTitulli: Re: salam aleko   salam aleko Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 3:37 pm

hihihihihiihhiih durex ku je re
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

salam aleko Empty
MesazhTitulli: Re: salam aleko   salam aleko Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:12 pm

mire se erdhe vlla, hajde paqe ne bote lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

salam aleko Empty
MesazhTitulli: Re: salam aleko   salam aleko Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:39 pm

salam aleko!
mire se erdhe Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

salam aleko Empty
MesazhTitulli: Re: salam aleko   salam aleko Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:45 pm

Edhe 100 u befsh!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

salam aleko Empty
MesazhTitulli: gezuar sh.v   salam aleko Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:48 pm

salam aleko Val_1611
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

salam aleko Empty
MesazhTitulli: Re: salam aleko   salam aleko Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
salam aleko
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: