AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cila eshte me e rendesishme ?

Shko poshtė 
2 posters

Cila eshte me e rendesishme ?
Bukuria
Cila eshte me e rendesishme ? Vote_lcap0%Cila eshte me e rendesishme ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Zgjuarsia
Cila eshte me e rendesishme ? Vote_lcap0%Cila eshte me e rendesishme ? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Pak nga te dyja
Cila eshte me e rendesishme ? Vote_lcap100%Cila eshte me e rendesishme ? Vote_rcap
 100% [ 4 ]
Totali i votave : 4
 

AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cila eshte me e rendesishme ? Empty
MesazhTitulli: Cila eshte me e rendesishme ?   Cila eshte me e rendesishme ? Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 5:21 pm

Cila gje eshte me e rendesishme :
Zgjuarsia apo Bukuria ???
Ose me mire mund te themi:
Cila te nxjerr ne jete me te pergatitur ?
Apo me mire te keni pak nga te dyja??
Beni zgjedhjen tuaj dhe mund te komentoni nese keni deshire per kete sondazh me nj-tj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Cila eshte me e rendesishme ? Empty
MesazhTitulli: Re: Cila eshte me e rendesishme ?   Cila eshte me e rendesishme ? Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:53 pm

te dyja kane rendesi...besoj se te gjith nje mendim te njellojte si une kane..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cila eshte me e rendesishme ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila eshte pyetja me idiote qe ju ka bere dikush?
» Cila Kengtare Eshte Me E Bukur 1:Ciljeta Apo 2:Elvana Gjata.
» Tri gjerat me te rendesishme ne jete ????
» Cila kuzhine ju pelqen me shume ?
» PSE FUTBOLLI JON ESHTE NE FAZE TE MJERE

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: FoRuMi AlbReLaX :: SoNdaZhe DhE VoTiMe-
Kėrce tek: