AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Per Administratorin e faqes

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
kushtrimi
AneTaR I RiNumri i postimeve : 1
Registration date : 14/01/2008

Per Administratorin e faqes Empty
MesazhTitulli: Per Administratorin e faqes   Per Administratorin e faqes Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 5:42 pm

Admin nese ke mundesi me be add e-mail-in tem kush3m@hotmail.com pata deshir me te pyt diq. thnx qao kaloni mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Per Administratorin e faqes Empty
MesazhTitulli: Re: Per Administratorin e faqes   Per Administratorin e faqes Icon_minitimeMon Jan 14, 2008 6:45 pm

Kushtrim mund ti besh pyetjet ketu flm per mirkuptimin dhe ardhjen ne forumin tone Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Per Administratorin e faqes Empty
MesazhTitulli: Re: Per Administratorin e faqes   Per Administratorin e faqes Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 1:41 am

ne radhe te pare Pearl ca po heq i shkreti ai qen poshte teje dhe se dyti kushtrim prandaj eshte tema per tu pergjigj ska nevoje emaili Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Per Administratorin e faqes Empty
MesazhTitulli: Re: Per Administratorin e faqes   Per Administratorin e faqes Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Per Administratorin e faqes
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: NdiHmE/KeRkeSa/AnKesA :: KerKesA Ne LiDhjE Me FoRuMiN-
Kėrce tek: