AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Hello

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
albano_dj
AneTaR I Ri
albano_dj


Male
Numri i postimeve : 4
Age : 34
Location : Tiron si gjithmone :D
Registration date : 31/08/2007

Hello Empty
MesazhTitulli: Hello   Hello Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 6:38 pm

Ckena si ja kalut forumista sbesoj se me keni pare ne shume forume po jam tip me shume i chatit por prap se prap kete forum do e mbajm gjall si thoni ju ? Razz vetem nje gje kisha urime hallall jua beft zoti djersen qe keni derdh ene sa me shume user ene postime Very Happy hec forumista te shofim i her sa te zot qe jena Very Happy

Me Respekt
Albano
(albano_dj)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.tiranaweb.net
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Hello Empty
MesazhTitulli: Re: Hello   Hello Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 7:34 pm

Po qe jemi me te miret ate e dine te gjithe hahahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Hello
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PėRshėNdeTje Dhe UriMe-
Kėrce tek: