AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 NJĖ 100-VJEĒAR JAPONEZ VAZHDON T'I ... JAPĖ MAKINĖS...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

NJĖ 100-VJEĒAR JAPONEZ VAZHDON T'I ... JAPĖ MAKINĖS... Empty
MesazhTitulli: NJĖ 100-VJEĒAR JAPONEZ VAZHDON T'I ... JAPĖ MAKINĖS...   NJĖ 100-VJEĒAR JAPONEZ VAZHDON T'I ... JAPĖ MAKINĖS... Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:37 pm

NJĖ 100-VJEĒAR JAPONEZ VAZHDON T'I ... JAPĖ MAKINĖS, "PĖR TĖ SHMANGUR PLEQĖRINĖ

Njė japonez 100-vjeēar, qė u ndalua pasi makina e tij goditi ēadrėn e njė fėmije, tha se t'i jepte makinės ishte mėnyra e tij pėr tė shmangur pleqėrinė.
"T'i jap makinės mė ndihmon tė mos plakem sepse mė mban aktiv", komentoi Masaru Hori, sipas policisė sė Sendait, nė veri tė Japonisė.
Kjo ėshtė hera e dytė qė ia kapet duke i dhėnė makinės pa patentė, pasi iu hoq nė gusht, kur shkaktoi njė aksident dhe u largua.
Por pas kėsaj, ai premtoi se nuk do ta bėnte mė kurrė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
NJĖ 100-VJEĒAR JAPONEZ VAZHDON T'I ... JAPĖ MAKINĖS...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: KuRioZiteTe-
Kėrce tek: