AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cudia e fundit: Peshk me fytyre njeriu!

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cudia e fundit: Peshk me fytyre njeriu! Empty
MesazhTitulli: Cudia e fundit: Peshk me fytyre njeriu!   Cudia e fundit: Peshk me fytyre njeriu! Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:51 pm

Nje peshk me fytyre njeriu.

Kjo eshte cudia e fundit qe eshte zbuluar ne Koren e Jugut. Mediat korenae kane shperndare videon e nje peshk me fytyre njeriu, pamje qe jane habitur gjithe shikuesit e televizionve dhe perdoruesit e internetit. Peshku hibrid ka lindur nga nje peshk normal krap dhe nje krap leshtor, dhe eshte i gjate gati 80 cm

Pronari i rezervatit thote se fytyrat e tyre, dale ngadale ditet e fundit po i ngjajne gjithenje e me shume fytyres se njeriut. Aq e cuditshme eshte kjo pamje, saqe shume kane menduar se mos eshte neonjd manipulim me photoshop, ose ndonje ide artistike e organizates per mbrojtjen e kafsheve PETA. Tiparet njerezore jane hunda dhe forma e syve, dhe pamja disi e qeshur e peshqve.

Banoret koreane kane nisur ta quajne nje sinjal te lindjes se nje race te re peshqish. Vendasit nuk jane ne gjendeje te thote se nga erdhi kjo gje. Kyeshte peshku i dyte me fytyre njeriu te zbuluar. Nje peshk tjeter ka qene koke gjarpri i zbuluar po ne vend.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Cudia e fundit: Peshk me fytyre njeriu! Empty
MesazhTitulli: Re: Cudia e fundit: Peshk me fytyre njeriu!   Cudia e fundit: Peshk me fytyre njeriu! Icon_minitimeWed Jun 04, 2008 3:25 pm

waw sa cudi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cudia e fundit: Peshk me fytyre njeriu!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AKNET ne fytyre ....
» Meksikani: Njeriu me i pasur ne bote ...
» Lajme Te Fundit
» Lajmet E Fundit Nga EKONOMIA ...
» Rruga e fundit per ne Greqi

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: KuRioZiteTe-
Kėrce tek: