ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share
 

 Pershkruani veten emocionalisht heren e pare

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Gjinekollogu
AneTaR I Ri
Gjinekollogu

Male
Numri i postimeve : 8
Age : 31
Location : Vlore
Registration date : 31/08/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 8:19 pm

Tashiii...... Si keni qen nga ana emocionale heren e pare kur keni qen me nje djale/goc........Lejohen dhe komente nga mardhenie bi Suspect ...bo
Nejse... pa he tju shofim pak. Si,qysh,tek
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WWW.Universalhacking.Com
webmaster
ViP
webmaster

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 1:55 am

hahaha sa qejf i ke keto temat Razz une me emocione normale si cdo here e pare por ja mora dores por per here te pare eshte ajo frika mos nuk kenaq partnerin .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 8:06 pm

Epo meso pak te dhashe 15 keshilla aty apo si sheh mistrec hiqe friken hahahahhahahhaha

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Gjinekollogu
AneTaR I Ri
Gjinekollogu

Male
Numri i postimeve : 8
Age : 31
Location : Vlore
Registration date : 31/08/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 1:16 am

Ca thua ti me??? Te lexoj un nje faqe gazete?? Apsolutisht jo.ncuq ncuq. Jan shume. Te pakten po ti kishe bere me figura te ilustruara hajde de dhe mund ti shikonim.Por me text.......jo jo


PearL shkruajti:
Epo meso pak te dhashe 15 keshilla aty apo si sheh mistrec hiqe friken hahahahhahahhaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WWW.Universalhacking.Com
monica
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeWed Feb 06, 2008 8:47 am

o nena sa qef kam bere.phhhhhhhhh ne kopesht jeni..apo perverts? Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitimeFri Feb 08, 2008 5:46 pm

vallaj shume qefi madh ishte.. mos them me i madh se i monices Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruani veten emocionalisht heren e pare   Pershkruani veten emocionalisht heren e pare Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruani veten emocionalisht heren e pare
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: EroS-
Kėrce tek: