ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Me Se Merreni Ne Jete ?

Shko poshtė 
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Me Se Merreni Ne Jete ?   Thu Sep 27, 2007 9:34 pm

Me se merreni ne jeten tuaj??
A punoni dhe cfare pune beni???
A jeni ne shkolle??? Cfare shkolle vazhdoni???
Pres te gjitha pergjigjet tuaja Laughing

Une personalisht studioj per estetic-cosmetic ne Paris dhe po kerkoj pune sepse dola nga ajo qe isha Crying or Very sad

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Thu Sep 27, 2007 9:55 pm

Bankjer ne vlore shkolle ne vlore italisht vit te trete por me duhet ta nderpres per arsye pune dhe do shkoj ne itali :cherry:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Thu Sep 27, 2007 10:02 pm

Bankjer apo banakier hahahahahhaahhahha
Very Happy Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Thu Sep 27, 2007 10:06 pm

Ups lapsus banakjer Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Thu Sep 27, 2007 10:18 pm

Hahhahahhaha ate po mendoja bankier njeri pappapappapa ne banke hihiihiihihiihiihiihi Razz Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
miraa
I/E Respektuar


Numri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Fri Sep 28, 2007 9:06 am

une jam ne shkolle dhe punoj pak part time jo full time se kam shume klasa nejse shkollen e bej per teacher english dhe me pelqen shume te them te drejten inat i kam kalamojt po hajt mo po iki te kalamojt se jan me te rritur haahah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
jerimida
AneTaR HeRo
avatar

Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Fri Sep 28, 2007 1:52 pm

studioj momentalisht nuk punoj :o
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sat Sep 29, 2007 12:41 pm

Studioj noj her per Gjuhe te huaj Italisht vit te 3 me duket jam Razz
Punoj ne Internet Caffe.. Punetor edhe Teknik
Studioj edhe nje gjuhe tjeter qe do me duhet me ja fut vrapit per jashte..(ska rendesi ca o e ku o)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sun Sep 30, 2007 4:24 pm

Hahhahahha si te duket mo nuk qenke i sigurt cfare ben cfare studion? Hahhahahahahaha Razz lol!

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Mon Oct 01, 2007 12:17 pm

lol.. kur shof lokalin e birrave para shkolles ndaloj aty e nuk hy fare ne shkolle.. pranej them harroj Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Mon Oct 01, 2007 4:02 pm

Hahhaahhaahha mire e paske ti hajde per shendetin tend me nje birre ta ofroj une Laughing Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Tue Oct 02, 2007 11:22 am

e rrofsh.. kur te kalosh knej me boj i zo te jap noj dreke.. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Tue Oct 02, 2007 3:51 pm

Ok une po sjell vere franceze me vete Razz hahahhaahha

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Wed Oct 03, 2007 2:52 pm

parapelqej veren e bardhe.. sidomos ate Shardone.. se e shkrujta shqip..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Wed Oct 03, 2007 7:52 pm

Hahhahhahahha i njihke verat eeeeee hehe

Per momentin po mundohem te gjej nje pune Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
kristina
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 27
Age : 31
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sat Nov 03, 2007 1:13 pm

studente ekonomik ketu ne itali (viti i trete)...
kamariere fundjave....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sun Nov 04, 2007 4:05 pm

Vazhdoj si gjithmone shkollen por gjeta dhe pune ne parfumeri shitese Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
suada
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 32
Location : Ancona/ITALY
Registration date : 02/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sun Dec 02, 2007 7:23 pm

"studente".........ekonomik...........ne fundjave pune, kamarjere
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Tue Dec 04, 2007 3:58 pm

refugjat ne italy qyteti ancona punoj shume vetem gjume Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
suada
AneTaR I Ri
avatar

Female
Numri i postimeve : 9
Age : 32
Location : Ancona/ITALY
Registration date : 02/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sat Dec 08, 2007 5:51 pm

o Denis po ngrihu derman nga krevat se tu mpin kockat....hajde te te jap nje vodka redbull...ose ose vetem redbull qe te zgjohesh
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: DiSkuTimE ShoQeroRe :: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sun Dec 30, 2007 5:59 pm

shkolle dhe pune


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:25 pm, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 34
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sun Dec 30, 2007 6:16 pm

konsenje filjali Trony
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Tue Jan 08, 2008 11:24 pm

student.. teknik ne qender interneti.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Tue Jan 22, 2008 10:00 pm

webmaster shkruajti:
konsenje filjali Trony

dheksero Se di

ma ke me dici....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   Sat Feb 09, 2008 7:51 pm

studente
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Me Se Merreni Ne Jete ?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Me Se Merreni Ne Jete ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: