ForumCalendarGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi

Share | 
 

 Femijeria:Ca mendim keni ju per te?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
ElEni
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 310
Age : 33
Registration date : 28/12/2007

MesazhTitulli: Femijeria:Ca mendim keni ju per te?   Fri Dec 28, 2007 5:04 pm

Si mendoni ju per femijerine, ca po ndodh me te?


KA ARDHUR NJE KOHE E KEQE...


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Thu Jan 03, 2008 7:25 pm, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Femijeria:Ca mendim keni ju per te?   Sun Dec 30, 2007 5:40 pm

edhe ne itali e njejta gje eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRo


Numri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

MesazhTitulli: Re: Femijeria:Ca mendim keni ju per te?   Tue Jan 08, 2008 11:37 pm

sa me teper kohe kalon..
aq me teper rinia shkallon.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
avatar

Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Femijeria:Ca mendim keni ju per te?   Thu Jan 10, 2008 10:53 pm

Bashkohem me mendimin e parafolesit Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
unknown
AneTaR HeRo
avatar

Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

MesazhTitulli: Re: Femijeria:Ca mendim keni ju per te?   Mon Jan 28, 2008 9:59 pm

femijeria: ca njerez dalim me kohe nga ato vite kurse ca njerez mbahen akoma ne ate. Neutral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
webmaster
ViP
avatar

Male
Numri i postimeve : 802
Age : 33
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

MesazhTitulli: Re: Femijeria:Ca mendim keni ju per te?   Mon Feb 04, 2008 3:43 pm

ska mo femijeri jo Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.albrelax.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Femijeria:Ca mendim keni ju per te?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Femijeria:Ca mendim keni ju per te?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: PyEtjE DhE PerGjiGje-
Kėrce tek: