AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 hi all prezantim

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
xelozi--br
AneTaR I Ri
xelozi--br


Numri i postimeve : 8
Registration date : 01/09/2007

hi all prezantim Empty
MesazhTitulli: hi all prezantim   hi all prezantim Icon_minitimeSat Sep 01, 2007 10:04 pm

pershendetje all erdha edhe une !!
Une jam endri nga qyteti i beratit mosha 19 vjec ditlindja 23 shtator
Banoj ne greqi me familjen !!!!! kom 3 vjet ne gr >>
I pasonuar pas musikes kercimit dhe chatit sigurisht!
jam user i regullt i srevi irc.albrelax.com jam super user online 12 ore Smile
me nick [xelozi--vip] & shefi
bye all
ho se arova jam i bukur aty ne foto se e dahsura vdes per kete foto
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

hi all prezantim Empty
MesazhTitulli: Re: hi all prezantim   hi all prezantim Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:36 am

Hello pupupupupupu sa xheloz na qenke mo Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

hi all prezantim Empty
MesazhTitulli: Re: hi all prezantim   hi all prezantim Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:36 pm

hi hi Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

hi all prezantim Empty
MesazhTitulli: Re: hi all prezantim   hi all prezantim Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:14 pm

hello there
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

hi all prezantim Empty
MesazhTitulli: Re: hi all prezantim   hi all prezantim Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:02 pm

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

hi all prezantim Empty
MesazhTitulli: happy v-day   hi all prezantim Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:46 pm

hi all prezantim Val_1810
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

hi all prezantim Empty
MesazhTitulli: Re: hi all prezantim   hi all prezantim Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hi all prezantim
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ja dhe un e bera nje prezantim :)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: