AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!

Shko poshtė 
+4
jerimida
E_Perkedhelura
PearL
Mbr3ti
8 posters
AutoriMesazh
Mbr3ti
AneTaR I Ri
Mbr3ti


Male
Numri i postimeve : 3
Age : 45
Location : Tirane
Registration date : 02/09/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSun Sep 02, 2007 12:45 pm

nje per shendetje per userat qe jane online ne keto momente te cilet jane >>>>>3 pėrdorues online: 3 anėtarė 0 tė fshehur 0 vizitorė
Nr. Rekord i pėrdoruesve online ishte 7 mė Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Anėtarėt e regjistruar ERIsad, Mbr3ti, ThE^MiLaNiSt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albstar.tk
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 7:35 pm

Pershendes veten time se jam vetem une online :Hello PearL hehe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 7:48 pm

Pershendes canabis_sativa qe eshte online Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
E_Perkedhelura


Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:11 pm

Nje pershendetje per userat online lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:12 pm

nje pershendetje per ty si antare e re qe je sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
E_Perkedhelura


Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:14 pm

Flm mire se ju gjej lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:17 pm

edhe pse eshte teme per mireseardhjet une po ta them ketu mireserdhe dhe ia kalofsh mire ketu sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:39 pm

Nuk paska asnje online pffffffff ok pershendes veten hehehhe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:22 pm

pershendes dhe une pearl Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:30 pm

Edhe unaaaaaaaaaaaaa ju pershendes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSun Dec 09, 2007 6:44 pm

Pershendes Fatjonin qe eshte online Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: : Nje pershendetje per userat qe jane online   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 7:18 pm

pershendes wembamster dhe nirvana.


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:09 pm, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 7:20 pm

eleni puc ke ngateru teme Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 7:20 pm

une pershendes elenin dhe nirvanen qe jane online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
~Lorena
AneTaR I Ri
~Lorena


Numri i postimeve : 6
Registration date : 20/01/2008

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 5:24 pm

Prshendetje te gjithve qe jane online Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 8:23 pm

pershendes veten time.. pasi vetem un jam online..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
~Lorena
AneTaR I Ri
~Lorena


Numri i postimeve : 6
Registration date : 20/01/2008

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:29 pm

Pershendetje Smile)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 7:29 pm

edhe une bej nje pershendetje pavarsisht se vetem une jam online Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeThu Jan 24, 2008 8:10 pm

ElEni mos rrej.. jam ne un online..

Pershendes veten edhe ElEni.. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitimeMon Feb 25, 2008 8:17 pm

hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Empty
MesazhTitulli: Re: Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!   Nje pershendetje per userat qe jane online ..!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje pershendetje per userat qe jane online ..!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje
» Si jane shperndare shqipetaret neper bote ?
» Pershendetje
» pershendetje
» Te dashurosh online ....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PėRshėNdeTje Dhe UriMe-
Kėrce tek: