AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Forumi I Muhabetit

Shko poshtė 
+2
webmaster
Bebushi
6 posters
AutoriMesazh
Bebushi
I/E Respektuar
Bebushi


Numri i postimeve : 54
Age : 18
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:39 am

ktu Knaquni Tu bo Muhabet Po ama Me Karar Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.TeDuaTy.Tk
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:34 pm

e cna thoni na thoni ndonje gje mos flini gjume Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 6:31 pm

Hic mo ja c'te themi ,kohe me shi ,kot me kot ti si me ke qene njehere ?
Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 6:33 pm

Rehatllek ja me radjon
ca do bejme nuk shtyhet fare :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 6:40 pm

He mo mos u merzit se do rregullohen gjerat dalengadale labo puc puc te kam xhan Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 6:48 pm

Ele une te kam xhan rusho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:04 pm

kjo koha me verte na e shpifi Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:39 pm

Ketu po vetetin tani Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:58 pm

mos ki frike ti se do vi une dhe do te te perqafoj dhe iken frika Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:59 pm

i habitur cheers bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:02 pm

pse nuk do ti hahah e mir nuk te perqafoj Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:04 pm

Duaaaaaaaaaaaaaaaaa ele te me perqafosh edhe te me puthesh te faqja Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:06 pm

po si shume i mire qe je Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:06 pm

Rushi une po iki deri ne shtepi dhe po ishe flasim me vone puc rushi i vogel Embarassed Very Happy cheers bounce rabbit :santa:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:08 pm

ciao kalofsh mire te shpia sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:09 pm

Ja do flas prape me tyja dhe normale qe ja kaloj mire Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:11 pm

hhahah ok deni edhe une do ia kaloj mire me ty si perher Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeFri Oct 19, 2007 7:03 pm

Sheeeeeeeee mire jeni ju te dy mo?????? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 2:47 pm

jo jam pak me grip asgje me shume Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeSun Oct 21, 2007 4:28 pm

Hajde te shkuara Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:56 pm

hahhaha me "karar" thote...

po u bere serjoz pas 5 min mbaron muabeti... hahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E Respektuar



Numri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitimeWed Feb 27, 2008 7:57 pm

Bebushi shkruajti:
ktu Knaquni Tu bo Muhabet Po ama Me Karar Wink

po kujt i thua??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content





Forumi I Muhabetit Empty
MesazhTitulli: Re: Forumi I Muhabetit   Forumi I Muhabetit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Forumi I Muhabetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» A ju pelqen pamja e re e forumit ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: