ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

TEMA SHOQERORE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

DiSkuTimE ShoQeroRe

Probleme sociale , diskutime mbi fenomene te tilla si : racizmi , diskriminimi  apo te gjtha ato fenomene qe na ndoshin gjate gjithe dites mund ti diskutoni ketu ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
33544Fri Mar 07, 2008 5:46 pm
ElEni A mendoni se...?
Asnjė mesazh i ri

Te NdrYshMe

Ketu mund te diskutoni cdo gje qe ju duken interesante dhe ato jo interesante . Ketu jeni te lire te shpreheni per cdo gje dhe te paparagjykuar ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
26222Thu Jan 24, 2008 4:42 pm
Redi Falenderim
Asnjė mesazh i ri

PyEtjE DhE PerGjiGje

Beni pyetjet tuaja nga fusha te ndryshme te jetes dhe pergjigjuni atyre qe jane bere nga anetare te ketij forumi 
Moderator: jerimida
25207Wed Feb 27, 2008 9:04 pm
monica Pse e kaluara e mashkullit mund te falet dhe e femres jo ?
Asnjė mesazh i ri

DaShuRi DhE PasiOn

Shpirti i njeriut ka nevoje shume per idene intime . Romance , Dashuri , Seks dhe Pasion . Ketu kemi lidhje vetem me ndjenjen e paster e te virgjer qe quhet '' Dashuri ''... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
61481Fri Mar 07, 2008 5:41 pm
unknown Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?
Asnjė mesazh i ri

EroS

Kjo teme eshte pershtatur vetem per personat mbi moshen 18 - vjeē ... Ju lutemi respektoni rregullat e kerkuara ... 
Moderatorėt: jerimida, Redi
37212Mon Mar 17, 2008 1:07 am
vlonjati Zhvirgjerimi, si e perjetoni ju femrat
TEMA SHOQERORE Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur