AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?

Shko poshtė 
+4
E_Perkedhelura
Redi
jerimida
PearL
8 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 8:10 pm

Ku keni qejf t'ju puthin?


Llojet e puthjeve:

Klasiket

Eshte nje etape e detyruar. Te gjithe pak a shume praktikojme keto lloj puthjesh. Por fakti qe keto jane puthje klasike nuk do te thote t'i leme pas dore. Ne qofte se jane kaq te njohura dhe te praktikueshme sepse jane sensuale? Atehere le te shfrytezojme rastin?!


Tek buzet.....

Eshte me klasikja qe praktikohet dhe ne kinema, me pak klasike dhe imagjinare persa i perket botes reale. Ne fakt te puthesh si ne Hollywood eshte nje shpikje e hershme. Para se te mendosh per puthjen franceze ose puthjen e thelle duke u ndalur tek buzet, t'i shijosh, kafshosh, te vleresosh kontaktin e pare elektrik…. Fillimi i puthjes eshte i rendesishem sa fillimi i raportit seksual. Nje ushtrim shume sensual, thith vetem ajer te paster qe del nga buzet e tija, dhe ai duhet te thithe vetem ajrin, qe del nga buzet e tua.

Perse kjo puthje te ben te dridhesh?

Pse nenat i puthin femijet e tyre ne qafe, per t'u dhene atyre te gjithe dashurine e mundshme. Keshtu qe zona e qafes meson qe tani ndjeshmerine dhe domethenien e sensualitetit.Dhe kjo kujtohet ne momente intimiteti.

PUTHJE EROTIKE

Keto puthje stimulojne dhe bejne te shtohet deshira seksuale. Trupi pergatitet te shkoje me larg se fillimi i aktit seksual. Dhe deshira ne vetvete eshte gati nje kenaqesi. Do te ishte mekat te shkoje direkt tek ‘'gjerat serioze''. Serioze eshte te perfitosh nga te gjitha kenaqesite gjate rruges per ne parajse!

Tek buzet.....

Eshte puthja franceze, nje puthje shume erotike qe belbezon aktin seksual. Mukozat takohen, ujerat e trupit bashkohen tamam si ne nje raport seksual. Per kete arsye kjo puthje eshte shume sensuale dhe terheqese. Perfitoni te eksploroni shijen e buzeve te saj!


Tek gjoksi.....

Gati gjithmone te lene pas dore! Por jo vetem femrat deshirojne te puthen tek gjoksi, te perkedhelen... por dhe burrat. Perse te privohesh nga nje kenaqesi efikase? Mjaftojne pak minuta dhe nese te pelqen kjo pjese e trupit, mund te zbulosh gjithmone kenaqesi te reja!


Tek barku....

Eshte nje zone shume delikate. Nuk eshte e mbrojtur me kocka si kraharori dhe legeni, keshtu qe eshte nje vend shume delikat. Kur lejon partnerin qe te puthe do te thote, qe ke besim tek ai. Te te puthin tek barku do te thote qe ke nxjerre ne pah sensualitetin tend.

Pjeset e harruara te trupit

Jane disa pjese te trupit fatlume: puthen shpesh dhe zhvillojne shume shpejt sensibilitetin dhe kenaqesite e ketyre pjeseve. Por jane disa pjese te tjera te trupit qe quhen pjese te harruara qe shpesh lihen pas dore, kalon shume afer por asnjehere nuk ndalemi asnjehere por eshte nje mekat sepse mund te zbulohen kenaqesi te reja, duke provokuar kenaqesi te papritura.......

Fytyra

Duke kaluar puthjet ne faqe midis miqve dhe puthjet ne buze midis dy te dashuruarve, fytyra shpesh lihet pas dore. Fytyra eshte nje zone shume sensibile dhe komunikative. Tek pjesa e syve aty ku lekura eshte e holle dhe delikate eshte nje zone sensibel e perkedheljeve, ashtu si rrenja e flokeve dhe veshet. Fytyra eshte si nje univers per t'u zbuluar, dhe fjalet e dashurise jane te qarta dhe te kuptueshme dhe kjo ben te te shtosh deshiren, tamam si shikimet qe shoqerojne puthjet.

Tek kembet

Disa njerez mendojne se i gjithe trupi eshte i prezantuar nga kembet. Ƈdo centimeter korrespondon me nje zone. Kembet jane te forta por edhe delikate, te ndjeshme ndaj ngacmimeve. Ne qofte se luan me kembet kenaqesia do te perhapet ne te gjithe trupin. Ne qofte se ngrihesh drejt kavilies, pulpat e kembeve, gjunjet, kofshet.....do te arrish tek zonat erogjene qe kane kohe qe te presin.

Tek duart....

Duart ashtu si dhe buzet jane shume te ndjeshme. Duart analizojne dhe vleresojne shume mire kontaktet, ashtu si dhe buzet. Buzet dhe duart jane instrumentet tane: duart perkedhelin buzet dhe buzet puthin. Te puthesh duart do te thote t'u thuash te ndalojne nje cast, mbase para se te perkedhelin. Sepse duart jane magjike……

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:26 pm

Tek gusha me pelqen Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeSat Sep 22, 2007 10:07 pm

ne pjesen e belit te dua zemer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:16 pm

schatze.. shume paske shkrujt vallaj lale..
nejse.. mu me pelqen gjithanej.. rendesi ka qe te puthem..
Pearl po ke qafa njit me floket nuk te pelqen e? Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 5:02 pm

Redi jo se kam guduli aty hahahhahahahhaha
Me pelqen dhe te me puthi barkun Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:15 pm

puthja nga vete si term eshte dicka e bukur keshtu qe nomal cdo person pelqen qe te puthin gjithandej po mendova se kerkohej dicka specifike qe mua me pelqen me shume :afro:
PS:Redi besoj se tani u kenaqe qe shkrojta me shume po ndonjeher eshte me mire te shkruash pak e sakte dhe jo shume e per lum lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:43 am

Sakte schatze.. gjithsesi skam ndonje preferenc speciale.. tani edhe kemi.. po nuk eshte vendi i tille me tregu te gjitha gjerat Smile)

PearL guduli si fillim.. po me pas....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:27 pm

Hahhahahhaa sa i keq qe je Redi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:00 pm

PearL shkruajti:
Hahhahahhaa sa i keq qe je Redi Razz

Si ka mundesi qe te gjitha ma thone ket fjale.. edhe ti kishe ngelur.. e the ne ti me ne fund Razz ... mesa e njof veten.. per cun te mire e njof.. nejse, qefe qefe kjo dynja Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
E_Perkedhelura
AneTaR I Ri
E_Perkedhelura


Numri i postimeve : 9
Registration date : 29/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 7:22 pm

Me pelqen dhe mua te me puthin tek gusha Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:41 pm

Kudo Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:06 pm

me gjoks kam qef per momentin.. po nuk bohet gjo se kam shume lesh.. se ndjej dot kete kenaqesi..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:38 pm

Hahhaahah hiqe mo leshin hahahahahhaa Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 11:44 am

larg qofte.. e kam si shqiponje 2 krenare.. burri pa lesh si gruja pa bythe..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 3:04 pm

hahha se ku i gjen ca shprehje ky i habitur
ne kete moment dua te me puthin te syte Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 3:12 pm

Redi Puth jerimiden ke syte e bukur

(ishalla spo ha noj tulle)

per momentin te them te drejten du ti fus i shpulle.. se bona llafe dje me acaroi keq Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 3:17 pm

flm per puthjen ....nuk ha tulle jo se nuk jemi te dhunshem :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 9:52 pm

nuk je e dhunshme ti? mjafton.. me dhe gishtin.. prit te marr krahun me gjith koke tani Very Happy...
Per momentin dua ti puth lehte ballin me rreshqitje..

Se harrova.. per momentin dua te me puthin lehte ke balli..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:40 pm

pse mendon se je aq i zoti sa te marresh krahun dhe koken Razz
per momentin dua te me puthin ne faqe Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 8:45 pm

edhe une ne faqe Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:29 pm

Puth ne faqe jerimiden.. denisin jo se o me lesh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 10:29 pm

Lol edhe te duash ti sdua une :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 12:16 am

Ok se po e puth une Denin ne faqe mqs ky nuk dashka Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeThu Oct 11, 2007 7:42 pm

tani dua te me puthin shume shume dhe te me perqafojne shume shume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 1:17 pm

qef te kesh.. po ti plotesojne ne deshirat..

Redi puthhhhhhh e perqafon foortttt fareeeeee jerimiden
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Empty
MesazhTitulli: Re: Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?   Ku do ju pelqente t'ju puthnin ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ku do ju pelqente t'ju puthnin ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: