AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 A vuan zemra per dy vete ?

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 8:14 pm

A vuan zemra per dy vete?


A mund te dashurojme dy vete ne te njejten kohe?
Nese po si mendoni pse ndodh kjo ?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:45 am

psese nuk i ka gjet pergjigje sterjo spase e jo ti gjej une por mund te them qe existon dashuri nga te dyja palet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:48 am

Jo nga te dyja palet mo por te duash dy persona njeheresh dhe une mendoj se po existon nje gje e tille dhe eshte shume e veshtire per te bere nje zgjedhje ,nje dashuri per dy persona njekohesisht te shkaterron ,kete mendim kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:50 am

ahhhhhhhhhh per njeren do ndieja dashuri sexi te tjetra dashuri normale Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 4:25 am

Hahhahahhaha cfare mistreci je
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
elle
AneTaR I Ri
elle


Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeWed Sep 05, 2007 9:45 pm

Nuk eshte e mundur PearL qe te ndjesh dashuri ne te njejten kohe per dy persona te ndryshem, vetem po nuk ishte dashuri e vertete. nese nuk eshte dasuri e vertete mund te jete simpati per te dy personat dhe per asnjerin dashuri.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeThu Sep 06, 2007 1:53 am

Ne radhe mire se erdhe elle dhe persa i perket postimit tend ke te drejte ta mbeshtes mendimin Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeFri Sep 14, 2007 11:57 pm

Me pelqenin dy persona njekohesisht dhe i humba te dy njekohesisht kaq kisha per te thene Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 12:20 am

?????????????? kur ka ndodh kjo rusho?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 4:16 am

Eh mo Deni ato qe te thashe ne msn nejse
Tema: po existon por eshte si tha ella je e pavendosur gje qe te ben shume te vuash
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeSat Sep 15, 2007 4:19 am

Mos te ta ndiej rusho i ka jeta Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 4:21 am

Sad Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:24 pm

me ka ndodhur qe te pelqej dy persona njekohesisht,mendoj se cdo njeri e ka nje idal (per personin qe do donte te ndante dicka nje ndjenje,emocion kohe etj,) po flas per personalitet ne kete rast ,tani problemi qendronte se ate qe gjeja te mire tek njeri nuk e gjeja tek personi tjete por personi tjeter kishte nje dicka tjeter qe me pelqnte e keshtu u bera corap Rolling Eyes dhe perfunidim vendosa asnjeri Neutral ,po kjo ishte thjesht terheqje pelqim,po nqs je i dashuruar nuk mendoj se te hyn ne sy ndonje person tjeter ke sy vetem per nje person drunken
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

A vuan zemra per dy vete ? Empty
MesazhTitulli: Re: A vuan zemra per dy vete ?   A vuan zemra per dy vete ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
A vuan zemra per dy vete ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: