AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Si e kaloni kohen e lire ?

Shko poshtė 
+5
Mercury-Blood
jerimida
MoZi
webmaster
PearL
9 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeMon Sep 03, 2007 9:24 pm

pyetje pyetje pyetje

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 3:21 am

po tani qe ishte behar gjysmen e dites plazh gjysma tjeter kafe kurse tani qe erdhi dimri ne mengjes pune ne mbasdite shkolle koha e mbetur internet Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 4:30 am

Dal nga parku per te shetitur qenushin tim Alpin

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 4:31 am

Ca emri :p malesor :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 4:33 am

Alpet e shiperise mo shejtan mqs eshte mashkull ia bera Alpi Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 4:34 am

Te kisha qen mashkull do e quaja LLOGARA Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeTue Sep 04, 2007 4:59 am

Jo se LLogara eshte emer i pervecem femeror

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeFri Sep 07, 2007 9:45 pm

Nuk e kaloj fare kohen e lir... :face:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeWed Sep 12, 2007 12:29 am

Mire ben keshtu vazhdo ti siper Very Happy Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 12:56 pm

sport,lexoje, degjoje muzike,shetis dhe me pelqen shume fotografia dhe ia dedikoje nje pjese te mire te kohes asaj lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 33
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:32 am

PC
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:34 am

Hiihihih ja futi kot se pi kafe me mua me darkprinces me darkangel me gjinekollogun e pse genjen Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 35
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:38 pm

Mua sa here me shikon vetem nuk ndodh kurre te jem pa mp3 tim.
(kudo qe vete kufjet i merr me vete).... Wink PLACEBO,LINKIN,RADIOHEAD,... kryesisht degjoj keta,pastaj kenge te ndryshme,kryesisht,te lehta,
per kafe me shoqen,ose grup,ne ndonje feste,ne internet,verdalle neper dyqane,
ose bej ndonje budallik ne shtepi.... film,super mario etj.
Me pelqen shume te kendoj (per veten time)
(Vetem ne dy festa kam kenduar),................
kaq...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeSun Nov 04, 2007 4:11 pm

Dal shpesh me shoqerine time ,diskutojme ose bejme ndonje aktivitet ndonjehere Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeWed Nov 07, 2007 9:47 pm

Tap
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeThu Nov 15, 2007 3:07 pm

tap dhe gjume
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 38
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeSat Nov 17, 2007 11:20 pm

KOHEN E LIR .MENGJES PUNE .MBAZDITE PALESTER .NE DARKE KAFE ALKOL QEF DHE SEX TE NJEJTAAT DHE TE NJEJTAT NUKE NDODHINE CUDIRA ME SI DOMOS PER NE EMIGRANTET ;P ;P ;P ; P ; P ; P
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 3:38 pm

sa kuptohemi ne vlonjatet
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 1:48 am

tani...biblotek.. shkolle.. shtepi pune kaq Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeFri Nov 30, 2007 8:11 pm

Pune , shkolle (kam provime Crying or Very sad ) dhe ndonjehere kur gjej kohe te lire dal me shoqe

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitimeSat Feb 09, 2008 7:42 pm

pune-shkolle-gallata
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Si e kaloni kohen e lire ? Empty
MesazhTitulli: Re: Si e kaloni kohen e lire ?   Si e kaloni kohen e lire ? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si e kaloni kohen e lire ?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Ku do i kaloni oret e fundit te vitit 2007 ..... ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: