AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kontraceptivet apo mungesa e tyre

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeMon Sep 10, 2007 9:02 pm

Kontraceptivėt apo mungesa e tyre

Kur kam qėnė nė atdhe, asnjėherė, ju betohem asnjėhere nuk kam parė me sy njė objekt qė tė kishte tė bėnte sadopak me kontraceptimin. Gjatė komunizmit, mes ndalimit tė plotė tė aborteve dhe heshtjes sė theksuar mbi problemet seksuale, shpėtonte vetėm ndonjė libėr i persekutuar qė qarkullonte nėn dorė dhe ku mund tė lexoje, mes dy linjash, njė hije tė tmerrit tė abortit dhe zero pėr ta parandaluar.

Sigurisht qė « urtėsia popullore » mundėsonte alternativa si abortet me mik dhe miku si ēifliku nuk i numėronte sa tė kishe nevojė, indietron, martesa me tė ngelura nė dorė kur marshet nuk punonin mirė apo harrimin thjesht tė asaj qė mund tė quhet jėtė intime bashkshortore.

E keqja ėshtė qė edhe tani me hapjen e vendit, nė kėtė drejtim nuk ka pėrparime. Njė mikesha ime bashkatdhetare dhe farmaciste mė shikon e habitur kur flas pėr pilulėn. Ndėrkohė kėtu ēdokush qė do t’i thosha qė kam frikė ta pėrdor, do mė dhuronte tė njėjtin vėshtrim. Ardhjen e njė fėmije, unė e shikoj si njė dhuratė tė ēmuar dhe kur shikoj qė nė Shqipėri, sot, shumica e barrave janė tė padėshiruara, mė vjen keq, revoltohem, nxehem, qaj, mėrzitem dhe nė fund tė fundit dėshpėrohem. Mundohem tė flas nė telefon me shoqet pėr mundėsinė e njė kontraceptime veē ndeshem nė njė mur. Dhe as qė flitet pėr tė shkėmbyer thashetheme mbi pilulėn e sė nesėrmes apo tė rejat nė fushėn e kontraceptimit. Nuk e di ēfarė mund tė bėja tė bėnim apo jam vetėm dhe asnjė nuk shikon njė problem nė atė qė shkruaj ?


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Sep 24, 2007 4:40 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 2:23 pm

as per frike e as per turp nuk eshte ajo gje me e perdor.. po me thene te drejten.. un du 3-4 dite me kalu ne orgazem nqs perdor nje gje te tille Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:21 pm

Hahahhahahhaa ncncnncnncnc Embarassed Redi po eshte per te miren tende re nuk merr semundje se si dihet ja te del ndonje rast keshtu ne ndonje pub apo disko duhet te marresh masa shejtan per veten tende Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:06 pm

PearL.. si ta kemi kismet lale.. po doli ai rast qe thu ti.. 1 tek here mbrohem une.. e mbaj gjithmone nje me vete ne kulete.. sic e the ti.. nuk i dihet.. po vallaj po vazhdoi per here te dyte.. me pak fjale.. ne gop te semes te veje.. 1 here e mbroj un veten.. heren e dyte e ka zoti ne dore.. po deshi te me mbroje.. po nuk deshi te me coje me noj ferre apo gemushe Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 4:58 pm

Mos fol keshtu sepse ka ardh nje kohe qe semundjet e sexit jane shtuar nga dita ne dite dhe e vetmja menyre per tu ruajtur sot eshte prezervativi keshtu qe duhet perdorur Redi sepse nje jete kemi por jo ta shkaterrojme kete jete per nje deshire sexi te momentit dhe te shkaterrojme gjithe jeten per ato pak caste te kendeshme sexi besoj se me kupton . Ruhuni o njerez ,ju lutem, nese nuk i njihni partnert tuaja te sexit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 12:17 pm

te kuptoj yllo te kuptoj.. jane mese te drejta ato qe thua.. u pa puna tani duhet me majt gjith pakon e prezervative me vete Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 2:30 pm

Hahhaahahaha pse mo ty nuk te del gruaja hmmmmm duhet te mbash dhe pakon me vete hmmmmmm hmmmmmmm Evil or Very Mad Suspect jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:18 pm

ka raste qe e kam larg per disa dite apo jave.. kshu qe ca nuk nodh..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:54 pm

Ncncncnncnc ec e martohu tani po deshe pfffffffff kam thene mire une qe nuk martohem kurre ja cfare me degjojne veshet Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 10:42 am

Se un i them gruja... kjo sdo te thote qe jam i martuar me lal.. po ashu i them per shkurt.. aktualisht eshte e fejuara ime Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 4:17 pm

Ncuq nuk martohem jo as e mendoj me keto qe me degjojne veshet e me shohin syte ncuq s'dua Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 11:46 am

ehuha llafe kot.. do ti do..

Thelle brenda zemres tende e ndjen se ekziston nje boshlluk qe mezi po pret te mbushet me deshire e pasion.. dhe ket gje e ploteson vetem.... Nji beb..

Ec pra martohu.. oj kjo xhapaxhapaxhap lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 4:09 pm

Hahhahahhahahhahhahahhaha gaggagagaggagaggaggaga
dhe bebi mungonte tani hahahhahahahhahhahaha
Nuk me beson mo qe nuk martohem ? hmmmm nuk me pelqen martesa pra preferoj bashkjetesen ,ne fund te fundit njesoj eshte vetem se martesa ka nje unaze dhe nje nderrim mbiemri me shume asgje tjeter
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeWed Oct 03, 2007 3:15 pm

e nxorre koken me ne fund.. po ti ket thuj,, sdo te nderrosh mbiemrin pranej ene sdo te mash unaze ne gisht te dukesh beqare perhere :PPP

Hajt se u vonove.. martohu vete mos te martojme ne tjeret Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 5:35 pm

Muhabeti i marteses mbyllet ketu sepse nuk martohem dhe pike

Djema nese e doni jeten dhe e adhuroni ate atehere perdorni masa mbrojtese ne sex sidomos me persona qe si njihni fare dhe sidomos djemte qe jetojne jashte Shqiperise sepse ka shume semundje qe merren nga mardheniet sexuale atehere ruhuni mos e shkaterroni jeten tuaj per disa minuta kenaqesie pikecuditje pikecuditje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 8:56 pm

PearL shkruajti:
Muhabeti i marteses mbyllet ketu sepse nuk martohem dhe pike

qeke zene keq me dashuine e jetes tende me duket... lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitimeSat Oct 20, 2007 1:15 am

Hahhahahha Redi e kam thene une jam me shume per bashkjetesen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kontraceptivet apo mungesa e tyre Empty
MesazhTitulli: Re: Kontraceptivet apo mungesa e tyre   Kontraceptivet apo mungesa e tyre Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kontraceptivet apo mungesa e tyre
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Semundjet e mukozes se gojes dhe trajtimi i tyre

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: EroS-
Kėrce tek: