AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Puthjet sipas Horoskopit

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Puthjet sipas Horoskopit Empty
MesazhTitulli: Puthjet sipas Horoskopit   Puthjet sipas Horoskopit Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 2:08 am

Dashi:
Puthjet e dashit janė te shpejta, perplote kenaqesi qe zgjasin pak

Demi:
Puthjet e demit janė te buta dhe mund te zgjasin me ore te tera

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane

Gaforrja:
Puthjet e gaforres janė te buta, te nxehta dhe nuk pushojne kurrė

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Virgjeresha:
Puthjet e virgjereshea janė te rregullta dhe aq te buta, sa partneri heton vetėm pas nderprerjes

Peshorja:
Jeni aq te ndrydhur sa vėshtirė dhuroni puthje

Akrepi:
I kaperceni puthjet dhe kaloni ne... cfardo qe ju bie ndėrmend

Shigjetari:
Puthjet e tuaja janė spontane, ashtu qe atė qe e puthni gjithmon kėrkonė edhe me ....


Bricjapi:
Puthjet e tua janė momentet ne te cilat keni hasur ne lodhjet dhe stresin e ditės

Ujori:
Puthjet tuaja janė te lengeta dhe me se shumti dėshironi ti mbani sytė hapur

Peshqit:
Derisa putheni, sytė tuaj xixellojne, janė romantike dhe zgjasin shumė....


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Sep 24, 2007 5:00 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Puthjet sipas Horoskopit Empty
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas Horoskopit   Puthjet sipas Horoskopit Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 2:12 am

Binjaket:
Puthjet e binjakeve shpesh herė nderpriten me te qeshura te papritura dhe me qeshje spontane
Kesaj i ke rene ne koke kshu e kam une po filxhanin di ta shikosh Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Puthjet sipas Horoskopit Empty
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas Horoskopit   Puthjet sipas Horoskopit Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 2:31 am

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

Kjo eshte e imja iiiiiiiiii me bene dhe te eger hahahahhahahaa
Filxhanin si jo mo ja neser sill kafe turke te shohim pak fatin hahahhahhahahha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
darkprincess
AneTaR I Ri
darkprincess


Female
Numri i postimeve : 13
Age : 34
Registration date : 08/09/2007

Puthjet sipas Horoskopit Empty
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas Horoskopit   Puthjet sipas Horoskopit Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:45 pm

SJANE FARE TE VERTETA JA KAN FUT KOT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Puthjet sipas Horoskopit Empty
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas Horoskopit   Puthjet sipas Horoskopit Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 1:27 pm

Luani:
Luanet puthin egersisht dhe presin duartrokitje

eeeeeeee mire.. se dija qe isha i eger.. :PPP
darkprincess pse nuk e tregon kush je ti.. apo ste pelqen lloji.. Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Puthjet sipas Horoskopit Empty
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas Horoskopit   Puthjet sipas Horoskopit Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:17 pm

Shigjetari:
Puthjet e shigjetareve jane spontane,ashtu qe ate qe e puthni gjithmon kerkon edhe me... bom
emmmmmm..me raste ndodh kjo haha Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Puthjet sipas Horoskopit Empty
MesazhTitulli: Re: Puthjet sipas Horoskopit   Puthjet sipas Horoskopit Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Puthjet sipas Horoskopit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bota sipas Brad Pitt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: