AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kam nevoje per .....

Shko poshtė 
+3
jerimida
webmaster
PearL
7 posters
Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 7:00 pm

Ketu thjeshte mund te shprehni per cfare keni nevoje!Kam nevoj per pak qetesi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 2:04 am

Kam nevoje per pak dashuri jo sex por dashuri sepse shume keqkuptohen .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 2:22 am

Kam nevoj te iki ne Shqiperi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 19, 2007 2:54 am

Une kam nevoje te takoj gocen time Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 12:48 pm

kam nevoje te ndiej qetesi dhe paqe shpirterore pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeSun Sep 23, 2007 12:54 pm

Ca te ka ndodh rusho
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:06 pm

shume probleme dhe strese ne te njejten kohe se i thone kur te vine hapu deren se nuk ke cfare ben Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:20 pm

Ajde mbaheni moralin lart ja une psh tani do bej dush :p dhe humorin e kam 10 edhe pse kam shume halle probleme Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:28 pm

Kam nevoj te me fali dikush gabimet Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:37 pm

Te falte zoti se e meriton Smile lule :queen:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:39 pm

Flm , uroj ta kuptoj se jam penduar shume
Te kam xhan Deni flm per gjithcka lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 6:41 pm

edhe une te kam xhan Basketball te gjitha gocat i kam xhan king
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 12:45 pm

njeri me zemer te madhe ti haha lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 12:46 pm

kam nevoje per familjen time Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 3:22 pm

Ne kete moment kam nevoje per nje kafe lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 5:32 pm

Dhe une dua nje kafe Deni Very Happy Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 11:43 pm

kam nevoje per nje shetitje dhe te bej shume foto :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 12:29 am

Me mua? Rolling Eyes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 12:32 am

Kam nevoj per te takuar dike Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:08 am

pse jo do vish te jesh modeli im? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:10 am

Tani nese ka poza me puthje edhe vi Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 10:25 am

hahah ti dhe me kushte pak se po te marre model po ve dhe kushte Mad :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:32 pm

Kam nevoje per SEX. asgjo tjeter..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 5:20 pm

Rid lol ik freskohu re ncncncnncc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 5:23 pm

Ridi qenka ngritur me kemben e majte sot Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Kam nevoje per ..... Empty
MesazhTitulli: Re: Kam nevoje per .....   Kam nevoje per ..... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kam nevoje per .....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 5Shko tek faqja : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: