AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Parfumi Qe perdorni

Shko poshtė 
+3
webmaster
PearL
Bebushi
7 posters
AutoriMesazh
Bebushi
I/E Respektuar
Bebushi


Numri i postimeve : 54
Age : 17
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:48 am

Tregoni Parfumet QE Ju Pelqejne Edhe Qe Perdorni Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.TeDuaTy.Tk
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:23 am

Une perdor PRADA dhe Delices De Cartier
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:29 am

Aqua di Joe Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Bebushi
I/E Respektuar
Bebushi


Numri i postimeve : 54
Age : 17
Location : Beb Ne Karroce
Registration date : 29/08/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 2:13 am

lool ene ky si un Aqua Di Gio
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://WwW.TeDuaTy.Tk
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 1:30 pm

Bruno Banini dhe Evidence Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:44 am

pse ka parfume ne shqiperi ahhaha une perdor parfume te ndryshme i nderroj sa te dale ndonje parfum i ri e marre keshtu te gjitha i kam provuar dhe i kam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:50 pm

Mira jo mi rush ne lyhemi me bajga lope Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:11 pm

ne Shqiperi mund te kete shume mangesira,po ne shqiptaret e kemi nje gje te mire qe per gjerat qe qejfit nuk ia lem vetes mangut Razz ..ia plotesojme vetes qejfet ne maksimum kemi nje shprehje.."kena lind per qejf" Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:36 am

Vazhdoj akoma te perdor Delices De Cartier e ardhuroj aromen qe ka por po perdor dhe Hipnoze De Lancome
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:39 am

JLO
Tommy girl
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:28 pm

Sexy nga Victoria Secret
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Parfumi Qe perdorni Empty
MesazhTitulli: Re: Parfumi Qe perdorni   Parfumi Qe perdorni Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Parfumi Qe perdorni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cfare celulari perdorni ????
» Cfare Ushqimi Perdorni Me Shume.
» Per te va videot perdorni kete program Vlc

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: MoDa DhE EsTetiKa-
Kėrce tek: