ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

ARTI & KULTURA

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

LeTėrSiA

Gjithcka mbi letersine shqiptare dhe ate te huaj do e gjeni ne kete teme , pershtatur vetem per boten letrare : te vjeter apo te re , boten e librit dhe autorit etj ... 

Moderatorėt: PearL, jerimida
26106Wed Feb 27, 2008 7:48 pm
monica Poezi Te Ndryshme
Asnjė mesazh i ri

GjUhA ShQipE

'' Gjuha jone sa e mire ... sa e embel , sa e dlire ... '' . Gjithcka mbi gjuhen tone te bukur e te dashur shqipe ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
1559Mon Feb 11, 2008 9:19 pm
ElEni Perralla te ndryshme....
Asnjė mesazh i ri

ArTi FiGurAtiV

Bukuria e punimeve nga dora e arte e njeriut . Punime artizanale... te gurit... pikture...skulpture etj ... Te pasonuarit e artit mund te shprehen ketu e te diskutojne lirshem 
Moderatorėt: PearL, jerimida
2697Sun Feb 10, 2008 7:27 pm
unknown Andrea Mantegna
Asnjė mesazh i ri

MoDa DhE EsTetiKa

Ne kete teme do te gjeni gjithcka per Bukurine femerore dhe mashkllore . Moda e sezonit te fundit , veshjet moderne e klasike te modes se fundit si dhe gjithcka qe ka te beje me estetiken e njeriut 
Moderatorėt: PearL, jerimida
31108Wed Feb 13, 2008 7:27 pm
ElEni Gjeja e fundit qe keni blere ...
Asnjė mesazh i ri

KiNemAtogRafiA DhE SpeKtaKli

Diskutime mbi filmat , spektaklet , si dhe aktoret tuaj te preferuar . Historia e kinematografise , festivalet e filmave, spektaklet e ndryshme te botes se televizionit dhe radiove shqiptare e ato te huaja ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
2368Mon Feb 25, 2008 8:45 pm
ElEni filmi i preferuar
Asnjė mesazh i ri

KuZhiNa ShqiPtaRe

Nese jeni te pasionuar pas kuzhines , ketu do te gjeni receta te ndryshme te kuzhinave te ndryshme neper bote ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
985Wed Feb 13, 2008 9:54 pm
monica Receta
ARTI & KULTURA Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur