AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Domethenia e nishaneve

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 7:19 pm

Balli: karakter i fortė, impulsiv dhe me shumė kurajė.
Ana e majtė e ballit: kokėfortė, merr vendime tė nxituara dhe si rrjedhim shpesh tė gabuara, tė cilat nuk merren nė konsideratė.
Ana e djathtė e ballit: sukses, tė gatshėm tė marrin pėrsipėr gjithēka dhe janė kėmbėngulės pėr vendimet qė marrin.
Veshi i djathtė: famė, autoritet dhe pasuri.
Faqja e majtė: temperament aktiv, studiues, aktivizues nė ēdo moment, shumė romantik.
Faqja e djathtė: sukses dhe lumturi e pėrjetshme.
Buzė: sensualitet, krenari, devotshmėri.
Mjekėr: sens praktik, konkret nė jetė dhe nė punė.
Nė qafė nė anėn e majtė: sensualitet, sens praktik dhe kurioz.
Pjesa qėndrore e kraharorit: paqėndrueshmėri emotive, tendencė pėr tė krijuar polemika dhe kryeneēėsi.
Ana e majtė e kraharorit: tipa grindės dhe tė paduruar.
Ana e djathtė e kraharorit: karakter shpėrthyes, aktiv dhe tė duruar pėr tė dėgjuar dhe pėr tė ndihmuar tė tjerėt.
Nė gjoks: tipa jo besnik dhe vulgarė. i kam dhe nga te dyja anet pale do jem dyher mosbesnike
Bark nė anėn e djathtė: pėrpiktshmėri dhe bashkėpunues.
Brinjė: sensualitet, gjallėri, kurajoz dhe karater i fortė.
Vithe: sensualitet, shpirtligėsi, tendencė pėr tė folur me kunja dhe pėr t'i bėrė keq tė tjerėve.
Nė kofshėn e djathtė: avantazhe ekonomike, martesė e lumtur dhe e gjatė.
Nė kofshėn e majtė: xhelozi, pasion i tepruar dhe pandėrgjegjshmėri.

He e shikoni jam apo jo dalmatione keto s'jan gje para reales
Ka dhe ne vende te tjera po nuk thuhen
Po shume sensuale doli qe isha

Ndersa ngjyrat i kam me teper kafe dhe te kuqe ca
Dhe persa i perket formes i kam te rrumbullakta

nė tė kaluarėn, por jo shumė tė largėt, ishin shumė domethėnės dhe tėrhiqnin vėmendjen deri nė atė pikė, sa njerėzit i ekspozonin

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 7:38 pm

po per ne qe kemi ne te gjithe trupin nishane si i behet? i habitur une te gjitha ato pika qe thuhen aty i plotesoj Laughing .qenkam person me karakter te dyshimt me duket hahha Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:08 pm

Hahahahahhahahha jojo se besoj se je e dyshimte hahahahhahha Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:11 am

flm,jo se vajta po shihesha ne pasqyre mos zbuloja ndonje gje :afro:
perfundimi thash jo jam njeri me karakter normal Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:15 am

Kusha ka nishane shume i ben femijet e bukur Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 2:38 pm

lule sa mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 5:27 pm

TE PELQEN EEEEEEEEEEEEE :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:03 pm

po me pelqen Smile lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:05 pm

Edhe une kam nishane :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:10 pm

Dhe une mo he keni inat Razz Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mercury-Blood
AneTaR I Ri
Mercury-Blood


Male
Numri i postimeve : 24
Age : 35
Location : Vlore
Registration date : 02/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 2:43 am

un kam too many,kush do nja ca?me sa pashe,jam i perpikte,se nishanin me te dallueshem e kam ne anen e djathte te barkut
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:02 pm

une ku te jap nishane ky thote kush do Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:32 pm

O ylli ime ma jep mua ate qe ke te buza Very Happy lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 8:05 pm

hahaha e do eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:40 pm

Po eeeeeeeeeee duaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa nishanin Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:57 pm

cke ti ta jap ndonjeher xhiro Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:58 pm

Flm cheers Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 9:59 pm

ska perse Very Happy lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:00 pm

Je si rush dhe nuk e meriton te gjesh keq Smile mendimi im Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:01 pm

flm edhe ti je shume i mire Very Happy Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 10:02 pm

Flm kissssss :star:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Domethenia e nishaneve Empty
MesazhTitulli: Re: Domethenia e nishaneve   Domethenia e nishaneve Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Domethenia e nishaneve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: