AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Besoni Ne Fallxhore.?

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
DarKneSS
AneTaR I RiNumri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

Besoni Ne Fallxhore.? Empty
MesazhTitulli: Besoni Ne Fallxhore.?   Besoni Ne Fallxhore.? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:02 am

A Besoni Ne FaLLxHorE .


Un Aspak
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Besoni Ne Fallxhore.? Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   Besoni Ne Fallxhore.? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:37 am

Hahhahahhaha une jam vete fallxhore kush do fall le te kontaktoj Denisin se ai i merr kerkesat hahahahhahahha

Jo nuk besoj po fare ,fare
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 40
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Besoni Ne Fallxhore.? Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   Besoni Ne Fallxhore.? Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:56 am

Ajde se jua coj diten e vdekjes me afer se e mendoni Twisted Evil
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Besoni Ne Fallxhore.? Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   Besoni Ne Fallxhore.? Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 2:29 pm

po besoj kur e detyroje mamin te me shoh filxhan me zor dhe ajo me nxjerr gjithe kafshet e kopshtit zoologjik aty i habitur ....
nuk besoj fare nuk mendoj se do percaktohet jeta ime nga nje llum kafeje ne fund te filxhanit apo nga ca copa letrash te krijuara nga njeriu Suspect
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Besoni Ne Fallxhore.? Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   Besoni Ne Fallxhore.? Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:57 am

Darkness.. paske i rruge te gjate.. do marresh ca leke.. ene ke i kurore.. ki kujdes Razz ... cin ke me R. ti ... se po te vjen verdalle...lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Besoni Ne Fallxhore.? Empty
MesazhTitulli: Re: Besoni Ne Fallxhore.?   Besoni Ne Fallxhore.? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Besoni Ne Fallxhore.?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa u besoni mediave ?
» A besoni Ne Dashuri ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: