AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Bonjour te gjithve

Shko poshtė 
+6
DuReX
MoZi
cannabis_s@tiva
Speed^
webmaster
PearL
10 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeWed Aug 29, 2007 8:39 pm

Pershendetje nga une PearL. Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Erdha   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:03 am

Mire se keni ardh ne shtepine tuaj te re! Une jam webmaster ose ndryshe i njojt nga ju dj_denis jam nga vlora 23 vjec student i gjuheve te huaja per italisht shpresoj tja kalojme bukur se bashku sic thone bashkimi ben fuqine Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:05 am

Thnx Denis per ftesen dhe mikpritjen Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:09 am

My pleasure Very Happy sunny sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Speed^
AneTaR I RiNumri i postimeve : 2
Registration date : 30/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: hi ppl   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:13 am

my pleasure too;)
where is PearL am i too:)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:14 am

Where is Speed^ am l too Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 12:16 am

i`m where are ypu .) :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
cannabis_s@tiva
AneTaR I Ri
cannabis_s@tiva


Numri i postimeve : 36
Registration date : 30/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 2:47 am

O_o o piplla si i doni kafet ??? Razz une e dua turke se kjo PearL shikon filxhan kshu mora vesh hihi :afro:

mire se erdhe PearL apo me mire mire se te gjeta se ke ardhur para meje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 2:46 pm

Per mua me pak sheqer ,kafe turke se me ka marre malli o zot sa kam pa pire hahahhahhaahha dhe per cannabis_sativa me pak sheqer gjithashtu e di une si e pi ti hahahhahahahha . Ec se do ju shoh fatin djema ,sa do peshkoni psh Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 4:29 pm

Ah me shiko pak do i mar provimet apo jo lol Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeSat Sep 08, 2007 4:46 pm

Pearl Mirse te gjeta ktu ne forum, nqs te ngacmon njeri ktu ne forum mos me thuj gje mu se skam ca ti bej asgje... pale
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeTue Sep 18, 2007 5:20 pm

Hahahhahahaha Mozi nuk besoj se do me ngacmoj njeri jo Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
DuReX
AneTaR I Ri
DuReX


Numri i postimeve : 15
Registration date : 30/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 12:00 am

Pearl te te ngacmoj pak une?(ne kuptimin e mire te fjales) meqenese keta nuk kane ca te bejne..!?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 3:37 pm

ahua hi back
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 3:44 pm

o Deniso je bo per mall mer poc Very Happy tkena harru shkrimin se ftyren sdu me ta pa hiihihi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Nov 22, 2007 3:57 pm

me marsh te keqen Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: pershedetje   Bonjour te gjithve Icon_minitimeTue Nov 27, 2007 10:26 pm

hi


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sun Dec 09, 2007 12:45 am, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 8:16 pm

Unknown mire se ke ardhur dhe kalofsh sa me bukur dhe do te lutesha te hapesh nje teme me vete ketu tek prezantimet flm per mirekuptimin dhe klm Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:09 pm

bonjour medmousel Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 11:22 pm

hi people
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Happy Valentines Day   Bonjour te gjithve Icon_minitimeWed Feb 13, 2008 10:24 pm

Bonjour te gjithve Val_210
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
vlonjati
AneTaR I Ri
vlonjati


Male
Numri i postimeve : 26
Age : 40
Location : vlonjati_4_ever
Registration date : 30/09/2007

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: perla   Bonjour te gjithve Icon_minitimeThu Feb 21, 2008 10:41 pm

o koce mir se ardhe midis nesh shperesoi te te beim te ndiesh super midis nesh rrusho bravo pau
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://vlonjati1984.spaces.live.com/
Sponsored content

Bonjour te gjithve Empty
MesazhTitulli: Re: Bonjour te gjithve   Bonjour te gjithve Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Bonjour te gjithve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Bye Te Gjithve
» Pershendetje te gjithve...
» Pershendetje te gjithve :)
» Pershendetje me nje kenge ....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: