AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Pershendetje te gjithve :)

Shko poshtė 
+2
webmaster
~Lorena
6 posters
AutoriMesazh
~Lorena
AneTaR I Ri
~Lorena


Numri i postimeve : 6
Registration date : 20/01/2008

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 4:48 am

Mire se ju gjeta Antare te forumit Albrelax
Une jam Lorena shume besoj se me njihni Very Happy
urrime per forumin dhe shpresoj te kalojme sa me bukur


Me rrespekt Lorena
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:00 pm

mire se na erdhe lorena shpresoj te ndihesh mire ne shoqerine tone Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 6:11 pm

Mire se erdhe Lorena, do kalosh mire ne forum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeMon Jan 21, 2008 7:29 pm

Mireserdhe midis nesh Lorena..
Uroj tja kalojme sa me mire bashke Smile


(nuk ngeli vend ne jete pa e pa ket emer une)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 10:03 pm

Welcome Lorena !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
~Lorena
AneTaR I Ri
~Lorena


Numri i postimeve : 6
Registration date : 20/01/2008

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeWed Jan 23, 2008 6:33 pm

Faleminderit te gjithve per mikpritjen tuaj
Sigurisht qe mire do kalojme Very Happy skemi car te ndajme thjesht nderojme mendime dhe i sygjerojme ato s'ka me mire besoj Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
monica
I/E RespektuarNumri i postimeve : 125
Registration date : 23/01/2008

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitimeMon Jan 28, 2008 10:48 pm

Pershendetje!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Pershendetje te gjithve :) Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje te gjithve :)   Pershendetje te gjithve :) Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje te gjithve :)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pershendetje te gjithve...
» Pershendetje
» Bonjour te gjithve
» Pershendetje me nje kenge ....

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: PreZanToNi VeteN Ne ForUm-
Kėrce tek: