AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 Timberlake,i pari edhe MTV Ema

Shko poshtė 
3 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 9:44 pm

Me kater kandidatura, Justin Timberlake, kryeson edhe ne Edicionin e 14 te MTV Europe Music Awards qe do te mbahet me 1 Nentor ne Munich Olympiahalle ne Gjermani.

Aritsti qe prezantoi edicionin e vitit te kaluar ne Kopenhagen, kandidon per Videon me te mire "What goes around... comes around", Cmimi me i rendesishem i vitit, Performanca me mire, si dhe artisti Solo me i mire per 2007.

Amy Winehouse, Avril Lavigne, Beyonce, Fall Out Boy, Linkin Park, My Chemical Romance, Nelly Furtado dhe Rihanna kane secili nga 3 kandidatura. Te gjitha kategorite e ketij viti do te perzgjidhen nga votimi i publikut.

Ja lista e plote e kandidaturave:

2007 Europe Music Award:

Rock Out Award

30 Seconds to Mars
Evanescence
Fall Out Boy
Linkin Park
My Chemical Romance

Ultimate Urban Award

Beyoncé
Gym Class Heroes
Justin Timberlake
Kanye West
Rihanna
Timbaland

Band Of 2007

Fall Out Boy
Good Charlotte
Linkin Park
My Chemical Romance
Tokio Hotel

Most Addictive Track

Amy Winehouse - "Rehab"
Beyoncé and Shakira - "Beautiful Liar"
Mika - "Grace Kelly "
Nelly Furtado - "All Good Things (Come To An End)"
Rihanna ft Jay-Z - "Umbrella"

Album Of The Year

Akon - "Konvicted"
Amy Winehouse - "Back to Basics"
Avril Lavigne - "The Best Damn Thing"
Linkin Park - "Minutes to Midnight"
Nelly Furtado - "Loose"

Interact Award

30 Seconds to Mars
Depeche Mode
Fall Out Boy
My Chemical Romance
Tokio Hotel

Headliner Award

Arctic Monkeys
Beyoncé
Foo Fighters
Justin Timberlake
Muse

Video Star Award

Bat For Lashes - "What"s A Girl To Do"
Chemical Brothers - "The Salmon Dance"
Foo Fighters - "The Pretender"
Justice - "D.A.N.C.E"
Justin Timberlake - "What Goes Around"
Kanye West - "Stronger"

Solo Artist Of 2007

Avril Lavigne
Christina Aguilera
Justin Timberlake
Mika
Nelly Furtado
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:27 pm

Timberlake,i pari edhe MTV Ema 3089


Timberlake,i pari edhe MTV Ema 3107

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 37
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 10:34 pm

Po ky pse ben si cun sexy? confused
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 11:55 pm

me kujtove nje shokun tim,ai eshte i bindur se ky eshte gay :afro:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 12:27 am

Cfare po flisni more amani dolen te gjithe gay hahahahhahahhaa Razz

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:18 am

keshtu thash dhe une ...po hajt ti mbushesh mendjen shokut tim heshtje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 37
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:21 am

e se nuk eshte shume pak eshte :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:21 am

Qyqa te gjithe bukuroshat na u bene gay pfffffffffff

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 37
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:41 am

Une sjam Very Happy pirat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 1:55 am

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 10:39 am

sa mire qe na duket vetja bukurosha Razz ,bej shaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 37
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 5:15 pm

Shaka po beja dhe une se nuk e mbaj veten per te bukur Basketball
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitimeWed Sep 26, 2007 6:09 pm

mendoj se cdo njeri eshte i bukur ne menyren e tij qe do te thote jo vetem nga paraqitja dhe mendoj se dhe ti ke shume bukuri brenda teje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Timberlake,i pari edhe MTV Ema Empty
MesazhTitulli: Re: Timberlake,i pari edhe MTV Ema   Timberlake,i pari edhe MTV Ema Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Timberlake,i pari edhe MTV Ema
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: