ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

VIP ZONE

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash

Informohuni mbi Vip - at e botes se spektaklit , muzikes , sportit , kinematografise etj ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
3063Fri Mar 07, 2008 4:51 pm
unknown J.Lo e hapur ndaj Kirurgjise Plastike
Asnjė mesazh i ri

FoTo Te ViP-ve

 Foto te ndryshme nga Vip - at e cdo lloj fushe nga vendi dhe bota ... 
Moderator: jerimida
934Mon Jan 14, 2008 7:56 pm
FALLEN_ANGEL Foto Nga Vipe Shqipetare
Asnjė mesazh i ri

TaToO / TaTuaZhe

Ne kete teme mund te postoni dhe te shikoni foto te ndryshme me tatuazhe ... 
Moderatorėt: PearL, jerimida
528Tue Oct 02, 2007 7:23 pm
PearL Arti i tatuazheve .....
VIP ZONE Empty
Recently shared images
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur