AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Forbes:Rrolling Stones me te pasurit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Forbes:Rrolling Stones me te pasurit Empty
MesazhTitulli: Forbes:Rrolling Stones me te pasurit   Forbes:Rrolling Stones me te pasurit Icon_minitimeTue Sep 25, 2007 9:47 pm

Revista prestigjoze Forbes ka publikuar nje liste te muzikanteve qe kane arketuar me teper gjate ketij viti. Shifrat i referohen periudhes Qershor 2006 - Qershor 2007. Fale turneve te tyre, Jane Rolling Stones, veteranet e muzikes britanike qe gezojne vendin e pare me nje shifer marramendese fitimi, brenda nje viti te vetem.

Ata kane fituar 88 Milione Dollare. Lista ndiqet nga:

2 Jay-Z - $83 milione
3 Madonna - $72 milione
4 Bon Jovi - $67 milione
5 Elton John - $53 milione
6 Celine Dion - $45 milione
7 Tim McGraw - $37 milione
8 50 Cent - $33 milione
9 U2 - $30 milione
10 P. Diddy - $23 milione
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Forbes:Rrolling Stones me te pasurit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: VIP ZONE :: LajMe DhE ThaSheTheMe ViP-ash-
Kėrce tek: