AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Fjala: Te Dua

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Fjala: Te Dua Empty
MesazhTitulli: Fjala: Te Dua   Fjala: Te Dua Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:14 am

Si mendoni ju kush e ka me te thjeshte te thote TE DUA mashkulli apo femra? Pse?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Fjala: Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Fjala: Te Dua   Fjala: Te Dua Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:46 am

Nuk existon me ajo fjale sot eshte bere si buke e djathe cdo kush mund te thote te dua por jo se e ndien ate gje Evil or Very Mad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Fjala: Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Fjala: Te Dua   Fjala: Te Dua Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:47 pm

Hahhahahhahhaa se di kush e ka me te lehte varet nga personi dhe karakteri i tij
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Fjala: Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Fjala: Te Dua   Fjala: Te Dua Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 12:10 pm

Mashkulli do thoja... edhe pse ne lidhjen time e thote gruja me teper.. un pertoj..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Fjala: Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Fjala: Te Dua   Fjala: Te Dua Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:38 pm

varet personi...varet se sa i shprehin ndjenjat e tyre Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Fjala: Te Dua Empty
MesazhTitulli: Re: Fjala: Te Dua   Fjala: Te Dua Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Fjala: Te Dua
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: