AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Lidhjet Ne Distance ....

Shko poshtė 
4 posters
AutoriMesazh
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Lidhjet Ne Distance .... Empty
MesazhTitulli: Lidhjet Ne Distance ....   Lidhjet Ne Distance .... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 1:38 am

Jemi ne shekullin e 21 dhe mjetet e komunikimit pothuajse po arrijne ne perfeksion.
Si mendoni eshte e mundur te mbahet nji lidhje ne distance?
Cfare do ishin disa gjera qe do ju shtynin ju te mbanit nje lidhje ne distance ose e anasjellta te ndaheshit duke e ditur se do kishit kilometra te tere midis jush dhe partnerit ?!!
Me perpara kam pasur mendimin se eshte nje budallallek te besh dicka te tille por tani qe i jam futur nje lidhjeje ne distance kur shoh verdalle nuk me terheqe asnjeri dhe nuk jam xheloz per asnjeri.
Per me teper kam njohur njerez pa fund qe jane te implikuar ne lidhje te tilla! Ju lutem thoni mendimin tuaj mbi kete teme ose eksperienca personale!


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Nov 03, 2007 4:43 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Lidhjet Ne Distance .... Empty
MesazhTitulli: Re: Lidhjet Ne Distance ....   Lidhjet Ne Distance .... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 2:03 am

Normale qe eshte e mundur por nese e di qe nje dite do perfundoni bashke se keshtu kot per te kalu kohen ske ce do se vetem shkateron nervat e tua Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Lidhjet Ne Distance .... Empty
MesazhTitulli: Re: Lidhjet Ne Distance ....   Lidhjet Ne Distance .... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 12:45 pm

nga eksperienca..

Eshte kot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Lidhjet Ne Distance .... Empty
MesazhTitulli: Re: Lidhjet Ne Distance ....   Lidhjet Ne Distance .... Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 8:42 pm

Te hane shpirtin lidhjet e tilla dalengadale ta marrin frymen Crying or Very sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 37
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

Lidhjet Ne Distance .... Empty
MesazhTitulli: Re: Lidhjet Ne Distance ....   Lidhjet Ne Distance .... Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 11:24 am

eshte e mundur,po,por s'eshte lidhje...
une ne nentor bera 5vjet qe jam e lidhur me nje cun qe rri ne nje
qytet tjeter ketu ne itali... jemi 3ore e 30min larg....
dhe jemi larg prej 3vitesh.u lidhem qe ne shqiperi dmth...
Ti thua qe nuk te hyn ne sy asnje dhe nuk je xheloz per asnje??
Po kur shikon dy qe puthen??
Po kur je vetem??.....
Une personalisht mendoj se nje lidhje e tille behet "2gjera te shemtuara"
bashke.... qe i do gjithmone,i ke ndonjehere,duhet ti lesh,po ja qe nuk i le dot..........
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Lidhjet Ne Distance .... Empty
MesazhTitulli: Re: Lidhjet Ne Distance ....   Lidhjet Ne Distance .... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lidhjet Ne Distance ....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: