AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 E veshtire......te vendosesh?

Shko poshtė 
+3
Redi
webmaster
jerimida
7 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

E veshtire......te vendosesh? Empty
MesazhTitulli: E veshtire......te vendosesh?   E veshtire......te vendosesh? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 3:35 pm

Njerzit diskutojne perher kur jane ata te tradhtuar si ndihen..po mire si do ndiheshit ju nqs mesoni se ju jeni i treti ne nje lidhje dmth jeni ai/ajo qe mund te shkaktoni nje tradheti ne nje lidhje?do terhiqeshit apo do vazhdoni dhe do thoni le te fitoje me i/e miri/a?(po flas ne nje situate ku jeni takuar me nje person nje here ose dy here dhe ne takimin e trete ai person ju thote se eshte i lidhur,po ju keni filluar ta pelqeni hajt po e marrim edhe te ndieni)
Uroje te me pergjigjeni Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

E veshtire......te vendosesh? Empty
MesazhTitulli: Re: E veshtire......te vendosesh?   E veshtire......te vendosesh? Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:21 pm

Nese ai personi psh do isha une dhe do me pelqente nje goce qe ishte e lidhur do vazhdoja te mos i thoja gje por do studjoja ate ne ca pika e do ate person qe ka ne krahe dhe nese behej nje hap fals nga ana e partnerit te asaj nje zenke une do e ngushelloja do i rija prane derisa ai personi te behej imi.

PS:Luftoj deri ne fund per dicka qe e dua !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

E veshtire......te vendosesh? Empty
MesazhTitulli: Re: E veshtire......te vendosesh?   E veshtire......te vendosesh? Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 12:31 pm

Nqs do isha i treti do terhiqesha si fillim.. po me kerkoi prap.. nuk terhiqem mo sikur cer te bahet.. pfff.. vete do e Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kristina
AneTaR I Ri
kristina


Female
Numri i postimeve : 27
Age : 36
Location : ancona / italy
Registration date : 02/11/2007

E veshtire......te vendosesh? Empty
MesazhTitulli: Re: E veshtire......te vendosesh?   E veshtire......te vendosesh? Icon_minitimeSat Nov 03, 2007 1:32 pm

Nuk kam ndonje autostime te madhe per veten....
por sdo doja kurre te isha nje "alternative e dyte"
per nje njeri qe pelqej apo ndiej.... Mgjth me apo pa mua,
lidhja e atyre te dyve,nese ska mbaruar,po mbaron...
Une si do veproja???.... mendoj (gjithmone nese ndiej dicka)...
do i beja te kuptonte qe mund te me kete... Por nuk me ka...
do mundohesha te kuptoja ca do.... dhe nese do isha une,
do terhiqesha,qe ai te bente ndonje hap i pari,nese do kuptoja
qe behet fjale vetem per nje histori sexi,(Nga ana e tij),
sbehet fjale ta prisja,do e lija une....
eshte shume histori negative nje si kjo... sidomos kur ke te
besh apo thesht njeh dhe personin e trete....
Une sdo e perballoja dot te isha dakort me "mos te berit asnje
zgjidhje " te tijen,por te mbante dhe te dashuren,dhe mua...
Kete jo,kurre....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 38
Registration date : 28/12/2007

E veshtire......te vendosesh? Empty
MesazhTitulli: E veshtire......te vendosesh?   E veshtire......te vendosesh? Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 12:52 am

ec drejt....


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Wed Jan 09, 2008 6:21 pm, edituar 3 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

E veshtire......te vendosesh? Empty
MesazhTitulli: Re: E veshtire......te vendosesh?   E veshtire......te vendosesh? Icon_minitimeTue Jan 01, 2008 4:02 am

Eh edhe une zemer gjere jam sjam cingun :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

E veshtire......te vendosesh? Empty
MesazhTitulli: Re: E veshtire......te vendosesh?   E veshtire......te vendosesh? Icon_minitimeSun Jan 20, 2008 2:07 am

Nese do isha e dashuruar marrezisht me ate person do vazhdoja te luftoja per ta patur . E di mud te dukem egoiste sepse jam une qe futem ne mes , por eshte dicka qe duhet kuptuar nese dhe personi nuk do ndjente me per ate qe kishte atehere nuk mendoj se ia vlen qe ata te vazhdonin bashke . Se di ky mendim me erdhi per momentin ndoshta e kam dhe te gabuar ....... Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

E veshtire......te vendosesh? Empty
MesazhTitulli: Re: E veshtire......te vendosesh?   E veshtire......te vendosesh? Icon_minitimeFri Mar 07, 2008 3:54 pm

jerimida shkruajti:
Njerzit diskutojne perher kur jane ata te tradhtuar si ndihen..po mire si do ndiheshit ju nqs mesoni se ju jeni i treti ne nje lidhje dmth jeni ai/ajo qe mund te shkaktoni nje tradheti ne nje lidhje?do terhiqeshit apo do vazhdoni dhe do thoni le te fitoje me i/e miri/a?(po flas ne nje situate ku jeni takuar me nje person nje here ose dy here dhe ne takimin e trete ai person ju thote se eshte i lidhur,po ju keni filluar ta pelqeni hajt po e marrim edhe te ndieni)
Uroje te me pergjigjeni Razz

shume gjera behen...varet ne njeriu..ajo eshte e tjeshte..sikushdo ka mendimin e vete.
mendimi im. JO.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

E veshtire......te vendosesh? Empty
MesazhTitulli: Re: E veshtire......te vendosesh?   E veshtire......te vendosesh? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
E veshtire......te vendosesh?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Sa veshtire te cmendesh per dashurine !!!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DiSkuTimE ShoQeroRe-
Kėrce tek: