AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

 

 me pelqen...

Shko poshtė 
+4
Redi
webmaster
PearL
jerimida
8 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 3:39 pm

ketu mund te thoni dicka qe fillon me ..me pelqen..

me pelqen kur regjistrohen antare te rinj ne forum Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:13 pm

Me pelqen qe ky forum po u pelqen te gjithve cdo dite e me shume Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeFri Sep 28, 2007 5:58 pm

Me pelqen ju ndiheni mire ketu bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 11:47 pm

Me pelqen vetmia....

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 12:29 pm

Me pelqen te pi birra.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 4:33 pm

Me pelqen shume njeri .......

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 6:50 pm

Me Pelqen vetja bounce bounce bounce
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 6:51 pm

Me pelqen dikush nje goce Embarassed
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 8:21 pm

me pelqen kur te tjeret me kuptojne sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 9:16 pm

Mua me pelqen kur me kuptojne por sme marin vesh Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 9:38 pm

me pelqen kur denisi qesh Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 9:40 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Embarassed Razz Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 10:06 pm

Me pelqen kur ju jeni te gezuar Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 12:00 pm

Me pelqen cfare?
Me pelqen cfare?

nuk e di vallaj.. me pelqen te mar rrogen se me cane veshet..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 7:54 pm

Me pelqen te jem e qete Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 4:47 pm

Me pelqen te dal me shoqerine Smile

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 5:47 pm

Me pelqen te udhetoj si dikush ketu Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 9:01 pm

me pelqen ...qe denit i pelqen te udhetoje Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 38
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 11:31 pm

Me pelqen qe jerimides i pelqen qe mua me pelqen te udhetoj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 12:47 am

Me pelqen qe Jerimides i pelqen qe Denit i pelqen te udhetoj hihiihihihiihi

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:36 am

Me pelqen PearL i pelqen qe Jerimides i pelqen qe Denit i pelqen te udhetoj lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 4:21 pm

me pelqen qe dhe redit i pelqen cfare po na pelen ne te tjereve ne kete moment Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 12:36 am

Hahhahahhahhahaha
Me pelqen qe te gjithve na pelqen ajo qe thuhet me siper Very Happy Very Happy

_________________
Do Te Kisha Dashur , Te Shkrihesha Ne Trupin Tend , Si Bora Ne Diell , Per Te Rreshkitur Embelsisht , Pergjate Shpatullave Te Tua , Dhe Te Te Pershperisja Embel : " SA SHUME TE DUA < L > "
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 10:59 am

Pe pelqen vetja. lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitimeSun Oct 07, 2007 4:41 pm

edhe mua sot lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

me pelqen... Empty
MesazhTitulli: Re: me pelqen...   me pelqen... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
me pelqen...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» A ju pelqen pamja e re e forumit ?
» A ju pelqen radio Albrelax ???
» A ju pelqen pamja e re e forumit ?
» Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.
» Cila kuzhine ju pelqen me shume ?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: LoJrA Te NdRyShMe-
Kėrce tek: