AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.

Shko poshtė 
+3
elle
webmaster
DarKneSS
7 posters
AutoriMesazh
DarKneSS
AneTaR I RiNumri i postimeve : 20
Registration date : 30/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:07 am

Per Mua Dritoro Agolli.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Aug 30, 2007 1:28 am

Froidi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
elle
AneTaR I Ri
elle


Numri i postimeve : 13
Registration date : 29/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 12:50 am

Smile webmaster po Froidi nuk eshte shkrimtar por filozof, psikolog ...Very Happy gjej nje tjeter me mire.
Mua me pelqen Diana Culi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeFri Aug 31, 2007 1:15 am

Razz emi ti si bo kjo ai me pelqen se ka bo libra Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:48 pm

Tolstoi.Stendal,Brunilda Zllami,Honore de Balzak,Ismail Kadare,Daniel Still etj etj lule
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeMon Sep 24, 2007 11:49 pm

upss se tani mu kujtua nje qe eshte shume i dashur per mua si shkrimtar Remark Wink
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
miraa
I/E RespektuarNumri i postimeve : 53
Registration date : 27/09/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:45 am

mua me pelqejne shkrimtaret qe shkruajne per jeten reale ne vecanti me pelqen dritero agolli pavarsisht qe kam ikur e vogel nga shqiperia prap i lexoj libra te tije
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 3:52 pm

Mu me pelqe Selman Rrushdie dhe Stephen King pastaj ca jan shqiptar aha asnjoni, se si kot me duken.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitimeThu Sep 27, 2007 4:01 pm

Stephen King eshte nje nga shkrimtaret qe me perlqen dhe mua shume eshte shume i madh gjithashtu preference e imja eshte dhe Dan Brown Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Empty
MesazhTitulli: Re: Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.   Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume. Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Cili Shkrimtar Ju Pelqen Me Shume.
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cila kuzhine ju pelqen me shume ?
» me pelqen...
» A ju pelqen pamja e re e forumit ?
» A ju pelqen radio Albrelax ???
» Cili eshte kujtimi me i bukur i jetes tuaj?????

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARTI & KULTURA :: LeTėrSiA-
Kėrce tek: