AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Kush e gjen...

Shko poshtė 
5 posters
AutoriMesazh
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeSat Sep 29, 2007 3:37 pm

Nje Gjeagjez per ju:

Kur e Fut Gufo, Kur e nxjerr Piko.

gjejeni kush eshte ose me sakte cfare eshte Razz Razz Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:47 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 2:55 pm

pyetje pyetje pyetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 4:48 pm

Ta them apo te presim akoma Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 5:59 pm

Thuaje :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 10:09 pm

Jo jo prisni pak kaq shpejt u dorezuat mo
ncncnncnncnc
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 12:34 pm

noj frut do jete Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 4:31 pm

Ec po ia keput dhe une njehere : Gjilpera me perin them une
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeMon Oct 01, 2007 6:48 pm

Pearl ncuq ncuq jo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 4:46 pm

Ndonje tave ne furre hahahahaha e fut papjekur del e pjekur bo se di hahahahahhaha Mozi lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
MoZi
AneTaR I Ri
MoZi


Male
Numri i postimeve : 33
Location : Atje
Registration date : 02/09/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 11:18 pm

Me falni per vonesen por e kisha harru dhe vet ca ishte Suspect ,
pra ajo gjeja qe gufo ishte biskota kur futet ne qumesht dhe kur e nxjerr piko Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeMon Oct 22, 2007 11:21 pm

Me ne fund :p
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeTue Oct 23, 2007 12:15 am

hahah sa kam qesh sunny
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeWed Oct 24, 2007 6:16 pm

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitimeSat Jan 19, 2008 12:17 pm

poshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Kush e gjen... Empty
MesazhTitulli: Re: Kush e gjen...   Kush e gjen... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Kush e gjen...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kush fshihet pas Shekspirit ???
» KUSH E BERI MODERATOR REDIN
» Kush rreh femijen apo i detyron te lypin.....
» Kush e krijoi simbolin e monedhes Euro ???

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: ARGETIM :: GjEeGjeZa-
Kėrce tek: