AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Veprime acaruese

Shko poshtė 
2 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Veprime acaruese Empty
MesazhTitulli: Veprime acaruese   Veprime acaruese Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:17 pm

Mendoj se secili nga ben nje veprim ose nje gjest qe nuk pelqehet....po tek partneri/ja juaj cilat jane ato veprim apo gjeste qe me verte ju acarojne dhe kerkoni qe mosi bej me? lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Veprime acaruese Empty
MesazhTitulli: Re: Veprime acaruese   Veprime acaruese Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:26 pm

Ndoshta kur ta kem nje partnere do e them dhe une argumentin tim Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Veprime acaruese Empty
MesazhTitulli: Re: Veprime acaruese   Veprime acaruese Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:32 pm

po mund te thuash dhe te personave qe ke pas me perpara :tongue:
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Veprime acaruese Empty
MesazhTitulli: Re: Veprime acaruese   Veprime acaruese Icon_minitimeSun Sep 30, 2007 3:34 pm

Eh psh njera me conte nga gjumi ajde se dua te shkoj ne plazh por gjente gjithmone oren e drekes kur une vdisja per pak gjume Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
Sponsored content

Veprime acaruese Empty
MesazhTitulli: Re: Veprime acaruese   Veprime acaruese Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Veprime acaruese
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: DaShuRi DhE PasiOn-
Kėrce tek: