AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Ne qender te vemendjes?????

Shko poshtė 
+2
webmaster
jerimida
6 posters
AutoriMesazh
jerimida
AneTaR HeRo
jerimida


Numri i postimeve : 489
Location : ne konfuzitet
Registration date : 22/09/2007

Ne qender te vemendjes????? Empty
MesazhTitulli: Ne qender te vemendjes?????   Ne qender te vemendjes????? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 10:04 am

Cfare tipi keni? ne grupin tuaj shoqeror ose kudo qe shkoni ju pelqeni te jeni ne qender te vemendjes apo deshironi te jeni si mbarapa "kuintave" ..pra kerkoni nga personat qe u rrethojn qofshin keta te njohurit tuaj ose persona qe sapo i keni njohur tu kushtojne totalisht juve vemendjen dhe te jeni epiqendra e tyre ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ne qender te vemendjes????? Empty
MesazhTitulli: Re: Ne qender te vemendjes?????   Ne qender te vemendjes????? Icon_minitimeTue Oct 02, 2007 5:41 pm

Sme pelqen te jem ne qender te vemendjes por as prapa kuintave dmth ne mes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Ne qender te vemendjes????? Empty
MesazhTitulli: Re: Ne qender te vemendjes?????   Ne qender te vemendjes????? Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 5:04 pm

Jam nje tip normal e thjeshte ne shoqeri dhe nuk kerkoj te jem ne qender te vemendjes Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Redi
AneTaR HeRoNumri i postimeve : 376
Registration date : 24/09/2007

Ne qender te vemendjes????? Empty
MesazhTitulli: Re: Ne qender te vemendjes?????   Ne qender te vemendjes????? Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 11:50 pm

Me pelqen te rri i fundit pa u ndjere shume se jam aty.. pastaj ne fund del vete ne qender te vemendjes.. mjafton nje ide perfundimtare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Ne qender te vemendjes????? Empty
MesazhTitulli: Te NdrYshMe :: Ne qender te vemendjes?????   Ne qender te vemendjes????? Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 5:47 pm

po shume


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Mon Dec 31, 2007 5:07 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Ne qender te vemendjes????? Empty
MesazhTitulli: Re: Ne qender te vemendjes?????   Ne qender te vemendjes????? Icon_minitimeSun Dec 30, 2007 6:09 pm

opa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
unknown
AneTaR HeRo
unknown


Female
Numri i postimeve : 242
Registration date : 27/11/2007

Ne qender te vemendjes????? Empty
MesazhTitulli: Ne qender te vemendjes?????   Ne qender te vemendjes????? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 7:57 pm

po edhe mua me mamja ma ka bere.haha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
ElEni
AneTaR HeRo
ElEni


Female
Numri i postimeve : 310
Age : 39
Registration date : 28/12/2007

Ne qender te vemendjes????? Empty
MesazhTitulli: Ne qender te vemendjes?????   Ne qender te vemendjes????? Icon_minitimeTue Jan 22, 2008 9:19 pm

unknown vertet te ka bere mamaja si te gjitje po je shume nursezke poshte

......dhe shume e pa pare i habitur Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Ne qender te vemendjes????? Empty
MesazhTitulli: Re: Ne qender te vemendjes?????   Ne qender te vemendjes????? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ne qender te vemendjes?????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: TEMA SHOQERORE :: Te NdrYshMe-
Kėrce tek: