AlbRelaX FoRuM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
ForumGalleryKėrkoLatest imagesRegjistrohuidentifikimi

 

 Dashi

Shko poshtė 
2 posters
Shko tek faqja : 1, 2  Next
AutoriMesazh
webmaster
ViP
webmaster


Male
Numri i postimeve : 802
Age : 39
Location : Ancona
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Dashi   Dashi Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:35 am

Dashi 20/3 - 20/4

Dashi
2007 pėr shenjėn e dashit parashikon njė fillim tė mbarė me qetėsi dhe maturi. Nė sektorin e numrit tre tė Dashit do tė jetė njė kalim i Marsit tek Binjakėt qė do tė lerė nė krahėt e tij Demin dhe do tė sjell pėr festėn e San Valentinos njė periudhė dashurie dhe pozitiviteti...

Marsi rreth mesit tė vitit (nė fund tė Prillit) do tė s’postohet tek Gaforrja duke sjell kėshtu njė periudhė jo shumė pozitive, por situata do tė ndryshojė rreth Korrikut duke sjell kėshtu njė verė tė nxehtė dhe me shumė dashuri.Midis shtatorit dhe tetorit mund tė shfaqen disa shqetėsime por qė do tė eliminohen nė fund tė vitit 2007. Duke ju uruar njė fund viti tė mbarė.
Dashi Dashi


Edituar pėr herė tė fundit nga nė Sat Oct 06, 2007 1:53 am, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.albrelax.com
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 12:54 am

Parashikimi per 4 tetor2007

Gjendja shpirterore:

Beni kujdes ,ndjeshmeria juaj mund te sjelli tensione sot.
Ju keni nevoj per qetesi dhe te evitoni diskutimet e kota.


Dashuria:

Luks , qetesi dhe epsh (kenaqesi e madhe) , ky duhet te jete programi juaj qe duhet te beni......
Sa keq qe keto programe ju ngrejne qimet e kokes perpjete....
Partneri juaj do ju jete mirenjohes ,aq me teper qe ju do te fitoni serisht


Puna:

Aktivitetet tuaja ecin si mos me mire dhe do kalojne ne nje shpejtesi superiore.
Mos dyshoni per veten


Shendeti:

Ushqimi juaj (ato qe hani) keto kohet e fundit ,kane sjelle c'rregullime ne organizmin tuaj dhe ju duhet ti rregulloni tani keto c'rregullime .
Mos prisni me shume ,veproni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeThu Oct 04, 2007 9:56 pm

Parashikimi per 5 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju do te perjetoni kontakte (biseda diskutime) te lehta (te thjeshta) me persona interesant.
Do merrni lajme te reja sa me shpejt

Dashuria:

Ju do ta dini ne vetvete si dhe qysh te beni perpjekje per te rregulluar me mire gjendjen tuaj sentimentale .
Ndjenjat tuaj emocionuese ju con ne drejtim te mire .
Takimet e reja do jene shume frutedhenese

Puna:

Ju do dini qe te bindeni persona ne pune me shume komunikim te lehte dhe entuziazem

Shendeti:

Merrni fryme me lirshem ,kjo do ju ndihmoj qe te gjeni qetesine ne ndryshimet qe ju keni menduar dhe keni planifikuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeFri Oct 05, 2007 10:33 pm

Parashikimi per 6 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Gjalleria juaj do ju japi mundesine (do ju bej te mundur ) qe ti beni gjerat me mire sot. Mgjt mos beni gjera te nxituara

Dashuria:

Eshte klima (koha ,vendi,momenti) ideale per tu shperblyer ne kete fushe te sentimenteve dhe te perfitoni plotesisht nga Erosi (sexi ) me partnerin/en tuaj.
Te jeni te bindur qe po evoluoni(shkoni) drejt stabilitetit (nje lidhje stabel,serioze) edhe pse aparenca duket ndryshe.

Puna:

Do keni te reja nga kjo fushe (nga puna juaj) qe do meritojne te gjithe perqendrimin tuaj

Shendeti:

Beni kujdes pak sot nga ana e fizikut tuaj sepse do ndiheni pak te lodhur dhe duhet ti kushtoni pak me shume rendesi vetes tuaj sot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeSat Oct 06, 2007 9:51 pm

Parashikimi per 7 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Eshte fakti qe deshironi shume te jeni ne aksion sot qe do ju japi kenaqesi ne diten e sotme. Keni shancin e mire sot ne anen tuaj ,perfitoni nga kjo

Dashuria:

Mos humbisni ne pyetje te kota ,mos i dramatizoni gjerat ne lidhje me jeten tuaj sentimentale por i jetoni si te vijne .
Kerkoni sot te keni kontroll te plote mbi partnerin tuaj , per te pare dyshimet tuaja me mire te cilat lidhen me te shkuaren tuaj

Puna:

Te ndihmoni te tjeret sot ne pune do ju bej te ndiheni te nevojitshem per koleget tuaj dhe kjo do ju bej te ndiheni mire sot ne pune.

Shendeti:

Sot do jeni shume ne forme dhe shume te motivuar per te bere shume pune ne shtepi .... Ndiheni ne forme te mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeMon Oct 08, 2007 6:27 pm

Parashikimi per 8 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Humori juaj i mire terheq simpatine e te tjereve.
Ky humor do ju sjelli shume shance sot

Dashuria:

Do beni takime te reja dhe do ju duhet te beni nje planifikim per keto takime. Lereni te eci shanci vete pa u menduar shume edhe nese eshte nje aventure

Puna:

Do beni shume xheloza sot ne punen tuaj dhe duhet te beni kujdes nga keto xhelozira te tilla profesionele.
Mundohuni te perqendroheni

Shendeti:

Duhet te beni disa sakrifica per te qene ne forme sot ne lidhje me shendetin tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeTue Oct 09, 2007 1:24 am

Parashikimi per 9 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Gjithcka qe ka te bej me buxhetin tuaj (dmth leket tuaja) sot do jete shume ne favorin tuaj

Dashuria:

Sot do arrini ti kapni (ti kuptoni) mesazhet indirekte (jo te drejta) te partnerit tuaj.
Kjo gje do ju bej qe te fitoni pike nga partneri juaj.
Per beqaret , do jeni sot ne gjendje te provokoni njohje te reja

Puna:

Pesimizmi qe keni do ndikoj sot dhe ne punen tuaj ....
Qendroni me kembe ne toke

Shendeti:

Ju jeni shume ne forme te mire sot nga ana e shendetit. Dilni pak do ju bej te jeni akoma me mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 3:48 am

Parashikimi per 10 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Lereni veten t'ju udheheq , parandjendjenjen tuaj (intuiten)
Gjithcka qe keni ne lidhje me bizneset tuaja apo planet qe keni bere do marrin nje drejtim shume pozitiv

Dashuria:

Do vendosni te gjithe energjine tuaj sot , per te permiresuar relacionin e dashurise qe keni drejt nje permiresimi me te mire.
Eshte momenti te tregoheni romantik dhe te thoni ato qe mendoni vertet

Puna:

Fuqia e krijmtarise qe keni sot ne anen profesionale ju ben stabel(serioz) perballe ndryshimeve qe do ju dalin ne dukje sot

Shendeti:

Kini shume kujdes me higjenen tuaj sot.
Perfitoni te lini pas disa huqe (zakone ) te keqija qe keni dhe te filloni nje etape te re per shendetin tuaj ne gjeneral
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeWed Oct 10, 2007 8:43 pm

Parashikimi per 11 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Sot do ndryshoni mendime shume shpejt te cilat do jene ne interesin tuaj .

Dashuria:

Ju jeni menduar shume dhe ja ku jeni gati sot te flisni me parterin tuaj per relacionin qe keni . Ju takon juve te pergatisni terranin , ambjentin qe do jete me i pershtatshem per te diskutuar ...... Qirinje ..... Nje darke e pergatitur nga ju ..... Dhe te brendshme terheqese ..... Hehe do jete nje nate romantike

Puna:

Do kete pak konfuzion sot ne anen e punes . Ju rrezikoni te angazhoheni ne nje projekt te kot e me probleme

Shendeti:

Mos degjoni te gjitha keshillat qe ju japin njerzit qe ju rrethojne ne lidhje me shendetin tuaj por shkoni me mire te konsultoheni me nje doktor , evitoni keshillat jo te mira per ju
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeFri Oct 12, 2007 1:46 pm

Parashikimi per 12 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Ju do keni sot kontakte me persona te cilet jane shume te afert per ju dhe do diskutoni per projektet e te ardhmes me ta .
Merrni kohen te diskutoni mos jeni te shpejtuar

Dashuria:

Sot do mundoheni te luani nje rol te rendesishem ne jeten tuaj sentimentale..... por kjo nuk do jete shume e nevojshme.....
Duhet te mendoheni mire per kete e te merrni pak me shume kohe per tu menduar,dhe do te shihni qe dyshimet qe keni per partnerin tuaj nuk jane te bazuara ne baza serioze. Atehere mendohuni mire

Puna:

Qetesia dhe abjenti i mire jane sot ne dukje ne anen tuaj profesionale.
Do mblidhni frutet e mundimeve qe keni bere deri me sot

Shendeti:

Do keni pak probleme me stomakun , beni kujdes sepse mund t'ju turbullojne formen per sot.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeSat Oct 13, 2007 1:56 pm

Parashikimi per 13 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Nje rast shume i madh dhe i ri per ndryshime ne jeten tuaj do jete sot ne dukje dhe do jete e e realizueshme . Lexoni mire se cfare po firmosni gjate gjithe dites se sotme

Dashuria:

Jeni te terhequr nga te huajt , nga kultuarat e ndryshme dhe kjo terheqja qe keni per popuj dhe kultura te ndryshme do ndikoje ne jeten tuaj sentimentale kush eshte beqar ,ne njohje te reja e te kendeshme ekzotike.
Jetoni keto momente shume qetesuaese dhe te kendshme

Puna:

Nje nga projektet tuaja qe keni ne anen profesionale do ju zhgenjej pak sot ..... Dhe ata qe ju ndihmojne ne kete projekt nuk duan qe ju ti shpejtoni dhe ti rrini mbi koke ....

Shendeti:

Do keni nevoj per nje ekuiliber moral dhe fizik , aktivitete dhe qetesi, pushim dhe aksion . Largohuni pra ketij joekuilibri dhe beni c'eshte me mire per ju dhe shendetin tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeSun Oct 14, 2007 5:25 pm

Parashikimi per 14 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Personat qe ju rrethojne sot do jene shume fantastike sot me shume se ditet e tjera.
Degjojini me vemendje dhe ia vini veshin cfare do ju propozojne sot sepse mund te jene shume te dobishme per ju dhe planet tuaja

Dashuria:

Nje ambjent i bukur dhe qetesie shfaqet sot ne qiellin tuaj te dashurise.
Cdo gje sot do shkoje si mos me mire me partnerin tuaj.
Per beqaret beni kujdes nga mashtrimet perreth jush nga disa njohje te reja

Shendeti:

Do keni nje energji te madhe sot nga ana e shendetit . Forma juaj morale do jene ne rritje e siper per me mire[b]
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeTue Oct 16, 2007 8:46 pm

Parashikimi per 17 tetor 2007

Gjendja shpirterore:

Projektet tuaja me superficiele (siperfaqesore) do dalin se shpejti ne drite . Duhet te beni durim dhe gjithcka do realizohet me kalimin e kohes

Dashuria:

Sot do jeni dhe do veproni shume mbrojtes perkashi partnerit tuaj dhe do beni cmos ta mbroni .
Por kujdes mos beni dhe shume , e keni ju ne dore te gjeni limetet e kesaj mbrojtjeje para se partneri juaj ta marri per keq kete gje

Puna:

Entuziazmi i kolegve te punes tuaj ju ben dhe ju te tille e me shume kurajo. Beni verifikimiet pa u vene shume ne pyetje me vetveten

Shendeti:

Ajo qe do rrezikoni sot eshte se do arrini te lodhni personat qe jane rreth jush . Rregulloni nervat tuaja ne menyre qe te rregulloni dhe ato te te tjereve
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeSun Nov 18, 2007 7:59 pm

18 nentor 2007

Disa prej jush mund ta kenė shumė tė vėshtirė tė shkėputen nga puna. Nėse do tė ndiheni larg fizikisht, kjo nuk do tė ndodhė edhe emocionalisht.
Disa kolegė mund t'ju kėrkojnė ndihmė dhe ju do tė jeni mė se tė kėnaqur t'i ndihmoni.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeTue Nov 20, 2007 2:02 am

19 nentor 2007

Do tė ndjeni nevojėn pėr tė provuar emocione tė reja, tė dashuroheni, tė rindėrtoni jetėn tuaj por krenaria nuk ua lejon qė tė veproni lirisht. Pushoni sė shqetėsuar sė tepėrmi pėr tė tjerėt e shikoni veten tuaj.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeSat Nov 24, 2007 3:37 pm

Parashikimi per 24 nentor 2007:

Dashi
Ju jeni gati pėr fazėn tjetėr tė rėndėsishme tė jetės suaj, megjithėse nuk ndiheni ashtu.
Shpirti juaj pozitiv pothuajse po tejkalon do gjė pikėrisht tani dhe tė tjerėt mund tė shohin se ju keni gjėra tė mira me tė cilat tė ecni pėrpara.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeWed Nov 28, 2007 7:28 pm

Horoskopi i dates 28/11/07
Dashi (20/III-20/IV)

Miremengjes Dash.
Eshte me mire qe ne disa aktivitete rutine, ne vend qe t'i lini te ngaterrohen menjehere prisni momentin e duhur per t'i bere, dhe sot nuk eshte momenti.
Ne planin sentimental gjerat shkojne mire.
Shendeti i mire, por ruhuni nga viruset e stines.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeSat Dec 01, 2007 4:45 pm

Horoskopi i dates 01/12/07

--------------------------------------------------------------------------------

Dashi (20/III-20/IV)
Miremengjes Dash.
Ne aktivitetin rutine, mund te keni probleme qe do ju corientojne pak. Megjithate nuk jane gjera te pariparueshme.
I kenaqshmen intensiteti me partnerin dhe me miqte.
Projektet dhe udhetimet per pushime qe tashme jane shume prane, fillojne te marrin formen e duhur.
Dite e shkelqyer per te perfituar per te bere nje vizite tek okulisti.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 3:13 am

Horoskopi i dates 3 Dhjetor 2007.
Dashi

Ditėn e hėnė dhe tė martė do tė merrni me ēėshtjet familjare.
Ēfarėdo qė tė doni nė filli tė javės nėse nuk ka lidhje me familjen, do tė hiqni dorė.
Tė mėrkurėn dhe tė enjten do tė realizoni diēka.
Dita me fat ėshtė e premtja...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeTue Dec 04, 2007 10:37 pm

Horoskopi i dates 4 Dhjetor 2007.
Dashi

Sot do te jeni te favorizuarit e planeteve.
Jeni ne forme te shkelqyer dhe me humor te mire.
Edhe marredhenia me partnerin do te permiresohet...

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeWed Dec 05, 2007 5:37 pm

5 dhjetor 2007
DASHI:

Te nevojitet te kujdesesh sot jo vetem nga ana profesionale, por dhe nga ana e shendetit.
Mos u perfshi ne investime , sot nuk eshte dita e duhur qe te keni perfitime.
Miqte dhe familja do ju mbeshtetin ne nje problem qe keni
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeThu Dec 06, 2007 6:21 pm

Horoskopi i dates 06/12/07
Dashi (20/III-20/IV)

Mirėmėngjes Dash.
Nese do te arrini te kaloni paragjykimet dhe tendencat per te dashur te thoni gjithmone fjalen e fundit, nje bashkepunim mund te sjelle frute shume te mira.
Pasioni e romantizmi ne nje ekuiliber perfekt krijojne kushte per nje mbremje te vecante, me ate qe doni ose ne nje takim qe do ju leje pa fryme.
Gjeni ekuilibrin e duhur midis aktivitetit dhe pushimit.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeFri Dec 07, 2007 9:17 pm

Horoskopi i dates 07/12/07
Dashi (20/III-20/IV)

Miremengjes Dash.
Kete te merkure, cdo angazhim do te jete mjaft I lodhshem.
Megjithate, nuk duhet te ankohesh, duke qene se papritur pare teje do te dalin propozime interesante dhe ndoshta fitime ekstra.
Gjithashtu, me nje organizim te mire, do te kete hapesire per t’u shplodhur dhe per zbavitje

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeSat Dec 08, 2007 5:32 pm

Horoskopi i dates 08/12/07
Dashi (20/III-20/IV)

Miremengjes Dash.
Kete te shtune, aktiviteti procedon shume mire.
Ndoshta sot mungon pak qartesi, keni ndonje dyshim mbi zgjedhjet qe keni bere.
Por keto jane re, qe do te largohen nga qielli juaj.
Per te kaluar nje mbremje te kendshme me personin qe doni, kujdesuni per ato gjera qe ate e bejne te lumtur.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
PearL
AdMiniStRaToR GloBaL
PearL


Female
Numri i postimeve : 2486
Location : Ne Boten E Lumturise
Registration date : 29/08/2007

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitimeSat Jan 12, 2008 3:09 pm

Horoskopi i dates 12/01/08
Dashi (20/III-20/IV)

Miremengjes Dash.
Kuadrati i Hėnės tek Gaforrja ju bėn tė jeni shumė i turpshėm dhe i rezervuar, kėshtu qė raportet me tė tjerėt do ta zbehin pak spontanitetin dhe gjallėrinė.
Megjithatė nuk duhet tė keni frikė pėr vetveten, por pėr tė ja arritur ju duhet njė dozė i mirė besimi.
Pak joga do ju bėjė mirė pėr trupin dhe shpirtin.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content

Dashi Empty
MesazhTitulli: Re: Dashi   Dashi Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
AlbRelaX FoRuM :: MiRe Se ViNi ...... :: HoroSkopI ShenjE PeR ShenjE-
Kėrce tek: